تأیید نهایی 13 عنوان کتاب «پایه دهم»/ 12 عنوان کتاب در مرحله تأیید

جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵
تأیید نهایی 13 عنوان کتاب «پایه دهم»/ 12 عنوان کتاب در مرحله تأیید

مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های ابتدایی و متوسطه نظری گفت: 13 عنوان کتاب پایه دهم به صورت کامل در سایت پایگاه کتاب‌های درسی اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی قرار گرفته است و 12 عنوان کتاب نیز در مرحله تأیید نهایی قرار دارد.

محمود امانی طهرانی مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های ابتدایی و متوسطه نظری در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در خصوص «زمان اعلام نهایی کتاب‌های پایه دهم در سایت کتاب‌های درسی اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی»، اظهار داشت: 13 عنوان کتاب پایه دهم به صورت کامل در سایت قرار گرفته است و 12 عنوان کتاب نیز به دلیل اینکه در مرحله پروف؛ یعنی مرحله‌ای که وقتی عملیات آماده‌سازی کتاب پایان گرفته و به چاپخانه می‌رود و چاپخانه یک پرینت نهایی می‌گیرد تا شکل واقعی کتاب را نشان دهد،قرار دارد.

امانی طهرانی افزود: در این مرحله کتاب از جهت‌های مختلف مانند؛ رنگ و صفحه‌آرایی بررسی می‌شود و پس از تائید شدن، شکل واقعی کتاب مشخص می‌شود.

مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های ابتدایی و متوسطه نظری گفت: زمانی کتاب را بر روی سایت قرار می‌دهیم که اصطلاحاً پروف یا اثبات و تائید نهایی کتاب انجام شده باشد.

وی تأکید کرد: بهترین منبع برای معرفی کتاب‌ها، وبگاه پایگاه کتاب‌های درسی اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی به نشانی CHAP.SCH.IR است که لحظه به لحظه کتاب‌ها به آن اضافه می‌شود.

تأیید نهایی 13 عنوان کتاب «پایه دهم»/ 12 عنوان کتاب در مرحله تأیید