کشف 205 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در رباط کریم

چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵
کشف 205 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در رباط کریم

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از کشف 205 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، فرامرز عبدالله‌زاده‌پاشاکی بعد از ظهر امروز در حاشیه کشف یک محموله کالای قاچاق از کشف 205 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در این شهرستان خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی طرح ویژه بازرسی‌های غیرمترقبه از صنوف مختلف به ویژه عطاری‌های شهرستان رباط کریم را در دستور کار خود قرار داده و با صنوف متخلف که سلامت جامعه و افراد را به خطر می‌اندازد برخورد قانونی کردند.

وی بیان کرد: مأموران انتظامی پس از تشکیل تیم‌های عملیاتی و هماهنگی قضایی موفق به شناسایی و مهر و موم عطاری‌های متخلف شده و در بازرسی‌های به عمل آمده موفق به کشف 205 لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی قاچاق شدند.

عبدالله‌زاده‌پاشاکی تصریح کرد: در این عملیات متهمان به نام‌های «م - ش» و «الف - ر» و «س - ش» را دستگیر و برای بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی جرم خود را قبول داشته و اذعان داشتند کالای قاچاق کشف شده را در یکی از استان‌های غربی کشور بارگیری و قصد فروش و عرضه به شهروندان را داشته که با هوشیاری مأموران موفق نشدند.

وی در پایان متذکر شد:  ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده توسط کارشناسان، 82 میلیون ریال محاسبه و متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

کشف 205 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در رباط کریم