آماده‌باش برای ممانعت از فرار سرکرده منافقین از عراق

پنجشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵
آماده‌باش برای ممانعت از فرار سرکرده منافقین از عراق

شبکه العالم گزارش داد که فرزندان شهدای انتفاضه شعبانیه برای جلوگیری از برخی تلاش ها جهت فراری دادن عناصر ارشد گروهک منافقین از جمله سرکرده این گروهک از کمپ آمریکایی لیبرتی در عراق به حالت آماده باش در آمده اند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس پایگاه خبری شبکه العالم گزارش داد: ، یکی از گمانه‌زنی‌های جدی از محل اختفای مسعود رجوی، کمپ آمریکایی لیبرتی درعراق است و مهم‌ترین استدلال برای این مسئله نیز حضور نزدیک‌ترین و مورد وثوق‌ترین افراد وی در این مقر است.

العالم به نقل از سایت دیده بان نوشت: براساس این گزارش، یک هواپیمای مسافربری آمریکایی مأموریت دارد، سران رده بالای منافقین که گفته می‌شود نزدیک‌ترین افراد به مسعود رجوی سرکرده این سازمان هستند را از عراق فراری دهد.

بر پایه این خبر، هواپیمای مذکور قرار است بیش از صد نفر از اعضای منافقین را در فرودگاه بغداد سوار کرده و از مسیری ویژه به اروپا منتقل نماید.

تعدادی از این افراد، از نزدیکان مسعود رجوی سرکرده این سازمان تروریستی بوده و حتی برخی از آن‌ها حکم تعقیب در پلیس اینترپل را دارند.

اسامی سرکردگان سازمان که برای فرار از طریق این پرواز ویژه انتخاب شده‌اند، به شرح ذیل است:

عباس میناچی؛ که با اسم مستعار حسین مقدم، قصد خروج از عراق را دارد و مسئول ارتباطات و مخابرات شخص مسعود رجوی بوده و گفته می‌شود همواره در کنار مسعود رجوی فعالیت می‌کرده است.

به دلیل وجود افراد نزدیک و مورد وثوق مسعود رجوی در این هواپیما احتمال می‌رود خود وی که به استناد برخی از شواهد، در کمپ لیبرتی در عراق پنهان شده، قصد فرار از عراق را داشته باشد.

در همین حال خبرنگار العالم از اقدام فرزندان شهداى انتفاضه شعبانیه براى جلوگیرى از فرار رجوى و همدستان وى از عراق خبر داد.

براساس این گزارش احتمال دارد فرزندان انتفاضه شعبانیه عراق برای جلوگیری از فرار مسعود رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین به پادگان این گروهک در بغداد حمله کنند.

آماده‌باش برای ممانعت از فرار سرکرده منافقین از عراق