اخطار به واحدهای صنفی بدون پروانه کسب در میاندورود

جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵
اخطار به واحدهای صنفی بدون پروانه کسب در میاندورود

مسؤول دفتر نمایندگی اتاق اصناف میاندورود با اشاره به فعالیت واحدهای صنفی که مهلت اعتبار پروانه کسب آنها به پایان رسیده است، گفت: این واحدها باید برای تمدید و یا تغییر مکان به دفتر نمایندگی اصناف میاندورود و یا اتحادیه‌های صنفی مراجعه کنند.

حجت‌الله علی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود، اظهار کرد: فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی، هتل‌ها، واحد‌های پذیرایی بین‌راهی، باجه‌های پستی و مخابراتی بر اساس مصوبه هیأت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور و کمیسیون نظارت صنفی استان باید برای ادامه فعالیت از اتحادیه مربوط پروانه کسب تحصیل دریافت کنند.

وی بیان کرد: به‌ زودی با هماهنگی سپاه ناحیه میاندورود و پایگاه مقاومت بسیج، اصناف و اتحادیه‌های صنفی در این شهرستان تشکیل می‌شود.

مسؤول دفتر نمایندگی اتاق اصناف میاندورود به ستاد امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و افزود: این ستاد به‌زودی در حوزه مدیریت اصناف معرفی و فعالیت خود را با هماهنگی دبیرخانه ستاد در میاندورود آغاز می‌کند.

علی‌پور اضافه کرد: حدود 300 واحد صنفی که از تحصیل پروانه کسب خودداری می‌کنند، جهت اجرای ماده 27 قانون نظام صنفی به اداره اماکن عمومی فرماندهی انتظامی میاندورود معرفی شدند.

وی فعالیت تمام واحدهای صنفی که نقل مکان کرده و مهلت اعتبار آنان به اتمام رسید را غیر قانونی دانست و گفت: باید برای تمدید و یا تغییر مکان به دفتر نمایندگی اتاق اصناف میاندورود و یا اتحادیه‌های صنفی مراجعه کنند.

اخطار به واحدهای صنفی بدون پروانه کسب در میاندورود