کشف 140 کیلوگرم مواد مخدر از اعضای یک باند در زنجان

یکشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۵
کشف 140 کیلوگرم مواد مخدر از اعضای یک باند در زنجان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از کشف 140 کیلوگرم مواد مخدر از اعضای یک باند خبر داد و گفت: این مواد مخدر از نوع تریاک بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مختار شیرمحمدی امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های همجوار از فعالیت اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر مطلع شدند.

وی با اشاره به اینکه ماموران پس از اطلاع از فعالیت این باند رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند، تصریح کرد:  پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی، ماموران با اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند دو عضو اصلی این باند مواد مخدر را دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان ادامه داد: ماموران موفق شدند دو نفر از باند مواد مخدر با یک دستگاه تریلر کشنده در اتوبان زنجان، قزوین دستگیر و در بازرسی از خودرو متهمان 106 کیلو تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف کنند.

وی با اعلام اینکه متهمان با تشکیل پرونده از طریق مرجع قضائی به زندان منتقل شدند، تاکید کرد: ماموران در ادامه تحقیقات خود از اعضای این باند دریافتند که مقدار قابل توجهی مواد مخدر از نوع تریاک به صورت جا ساز در داخل خودرو باقی مانده است.

*جاسازی مواد مخدر در خودرو توسط متهمان

شیرمحمدی تصریح کرد: پلیس با استفاده از سگ‌های مواد‌یاب موفق شد، باقی‌مانده مواد مخدر را که 34 کیلو گرم تریاک را از خودرو متهمان که جاسازی شده بود، کشف کنند.

وی با اشاره به اینکه در مجموع از اعضای این باند 140 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد که اقدامات قانونی در این زمینه صورت گرفته است، ادامه داد: مردم می‌توانند در زمینه مبارزه با مواد مخدر اطلاعات خود را با تلفن 128 در میان گذارند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مبارزه با این مواد خانمان‌سوز را از مهم‌ترین اهداف برشمرد و گفت: این موضوع همواره در دستور کار ما است.

کشف 140 کیلوگرم مواد مخدر از اعضای یک باند در زنجان