ژیمناستیک کار کردستانی به عنوان جوان ورزشکار برتر سال 94 معرفی شد

دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵
ژیمناستیک کار کردستانی به عنوان جوان ورزشکار برتر سال 94 معرفی شد

پدرام زاهدی ژیمناستیک‌کار کردستانی از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران به عنوان جوان برتر سال 1394 ورزش ایران انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران سازمان به منظور تقویت روحیه شادابی و نشاط در جامعه و الگوسازی جوانان موفق برای عموم جامعه جوان کشور و تجلی فرهنگ جوانان که مظهر امید هستند در سطح جامعه ورزش انتخاب و پس از تایید شورای مرکزی معرفی کرد.

در این بررسی، پدرام زاهدی ژیمناستیک‌کار عنوان‌دار و با اخلاق کردستانی به عنوان جوان برتر سال 1394 ورزش ایران از سوی این سازمان انتخاب شد. 
پدرام زاهدی کسب 3 مدال طلا و قهرمان قهرمانان رقابت های کشوری سال 94 از بخش هایی است که نام این ورزشکار را در لیست جوان برتر قرار داده است.
زاهدی متولد سال 1377 در سنندج است و مدت 11 سال زیر نظر امید شیخ احمدی مربی با دانش خود به یادگیری این رشته ورزشی و تمرینات فنی پرداخته است.
این ژیمناستیک‌کار سنندجی در سال 91 نیز در قالب تیم ملی همراه با دیگر ورزشکاری کردستانی فردین عبدالقادری و همچنین مربی خود امید شیخ احمدی در اردوی مشترک چین شرکت کردند.  
پدرام زاهدی تاکنون توانسته است در رده‌های سنی مختلف عناوین و نشان‌های زیادی را در رقابت‌های کشوری با تحت نظر هیأت ژیمناستیک استان کردستان به نام خود ثبت و کسب کند.
گفتنی است، پس از بررسی نظرسنجی‌های کارشناسی شده به عمل آمده و جلسات متعدد انجام شده٬با رعایت معیار تحصیل٬ تهذیب و ورزش به فرموده مقام معظم رهبری اسامی جوانان برتر سال 94 در رشته مختلف ورزشی انتخاب و طی مراسم باشکوهی در حضور خانواده معظم سرلشکر شهید ورزشکار ناصر کاظمی در حضور بزرگان ورزش٬ مفاخر و مسئولین کشوری و لشکری توسط سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران تجلیل و قدردانی خواهند شد.

ژیمناستیک کار کردستانی به عنوان جوان ورزشکار برتر سال 94 معرفی شد