برخی برای کسب جایگاه سیاسی با اعتقادات مردم بازی می‌کنند

جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
برخی برای کسب جایگاه سیاسی با اعتقادات مردم بازی می‌کنند

امام جمعه اهرم گفت: امروز برخی برای کسب جایگاه سیاسی با اعتقادات مردم بازی می‌کنند و با قرار دادن موسیقی در مقابل ارزش‌ها می‌خواهند که ارزش‌ها را به ضد ارزش بفروشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تنگستان، حجت‌الاسلام عیسی راستگو صبح امروز در جمع فرماندهان بسیج تنگستان گفت: کلیدواژه مقاومت، مقدس و در بسیاری از عرصه‌ها ما با تکیه بر آن توانسته‌ایم بر دشمنان داخلی و خارجی پیروز شویم که اگر بخواهیم گوشه‌ای از آن را بیان کنیم باید به مقاومت در مسیر تغییر ارزش‌ها، مقاومت در تغییر حرکت انقلاب اسلامی و مقاومت در برابر تحریف گفتمان امام اشاره کنیم.

وی ادامه داد: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون نه تنها در عرصه بین‌المللی بلکه در درون نیز در مقابل دسیسه‌های مختلف به فضل الهی و برکت حضور ولایت فقیه توانسته‌ایم با تکیه بر فرهنگ مقاومت پیروز میدان باشیم.

امام جمعه اهرم خاطرنشان کرد: دشمن خیلی تلاش کرده تا ما را از مسیری که امام خمینی(ره) برایمان ترسیم کرد را خارج کند که به کوری چشم دشمنان تاکنون نتوانسته به هدف خود برسد.

وی متذکر شد: جامعه جهانی به سرکردگی آمریکا با توسل بر تحریم‌های شکننده و ظالمانه سعی بر تغییر در تفکر انقلاب ما دارند و می‌خواهند تا ما دست از دشمنی با رژیم جعلی و فاسد صهیونیستی برداریم، اما آنچه باعث شده تا دشمن شکست خورده و ناامید شود، حضور مقاوم و استوار ملت ایران در صحنه است که شاهدیم هر روز رابطه مستحکم‌تری با انقلاب و ارزش‌ها می‌بندند.

امام جمعه اهرم تبیین کرد: رهبر معظم انقلاب مسیر حرکت را در همه دوران‌ها برای ملت مشخص می‌کنند؛ با این وجود گاه راه را درست می‌رویم، اما گاهی نیز بیراهه را انتخاب می‌کنیم و هرگاه در راه مشخص شده توسط مقام معظم رهبری حرکت نکردیم ضربه خوردیم.

راستگو تصریح کرد: امروز برخی به دنبال این هستند تا موسیقی را به عنوان یک ارزش جلوه داده و به عنوان یک دغدغه مردم از آن یاد کنند که البته با وجود برگزاری کنسرت‌های موسیقی خارج از شئونات اسلامی شاهد بودیم در شهر مشهد مقدس آیت‌الله علم‌الهدی مقاومت جانانه‌ای را در برابر این حرکت انجام دادند که اگر این برنامه در مشهد مقدس مشکل دارد در دیگر جاهای کشور نیز نباید برگزار شود.

وی توضیح داد: امروز برخی برای کسب جایگاه سیاسی با اعتقادات مردم بازی می‌کنند و با قرار دادن موسیقی در مقابل ارزش‌ها می‌خواهند که ارزش‌ها را به ضد ارزش بفروشند.

امام جمعه اهرم تأکید کرد: مسئله انتخابات آتی ریاست جمهوری بسیار بااهمیت است و باید ما در انتخاب‌مان دقت کنیم و رئیس جمهوری را انتخاب کنیم که در حرکت خود تبعیت محض از ولایت فقیه داشته باشد و گفتمان امام  و انقلاب را بدون حاشیه زنده نگه دارد.  

برخی برای کسب جایگاه سیاسی با اعتقادات مردم بازی می‌کنند