17 شهریور مسیر پیروزی انقلاب اسلامی را هموار کرد

جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
17 شهریور مسیر پیروزی انقلاب اسلامی را هموار کرد

امام جمعه موقت دیشموک گفت: 17 شهریور روزی بود که مسیر پیروزی انقلاب اسلامی را هموار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک، حجت‌الاسلام شعیب عبدالپور ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به شهادت امام جواد(ع) عنوان کرد: اگر نگاهی به تاریخ داشته باشیم دوران ولایت حضرت جواد(ع) عصر اختناق است چون در تمام دوران محصور بودند و خودش تعداد نمایندگی داشت که به دستورات او پیروی می کردند.

وی اشاره‌ای به روز شنبه 13 شهریور داشت و گفت: این روز سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) است که متاسفانه شادی‌های ما با شادی‌های اهل بیت(ع) تفاوت دارند.

امام جمعه موقت دیشموک گفت: خانواده‌ها باید تلاش کنند تا ازدواج‌ها آسان برگزار شود و کسانی که زمینه گناه را با نامزدی‌های بدون عقد مخصوصا عروسی‌های بریز و بپاش مهیا می‌کنند دل امام زمان(عج) را به درد می‌آورند.

وی اذعان کرد: نامزدی‌های بدون اجرای عقد شرعی حرام است و قابل قبول نیست و ما باید سنت رسول خدا(ص) را در خصوص ازدواج نهادینه کنیم.

خطیب موقت شهر دیشموک بیان کرد: دولت و مسؤولان باید در راس ازدواج بیشتر به فکر این امر مهم باشند و تمام تسهیلات را در اختیار این جوانان جهت ازدواج آسان قرار دهند.

وی با اشاره به 17 شهریور سالروز به شهادت رساندن جمعی از مردم بی‌گناه گفت: 17 شهریور سه پیامد خوب برای ما داشت یکی اینکه چهره پلید شاه که به مردم مظلوم رحم نکرد رسوا شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی دیشموک گفت: 17 شهریور پیامدی دیگری داشت و آن پیامد شعار دروغ حقوق بشر آمریکایی بود که خودش همیشه مدعی است ضمن آنکه 17 شهریور مسیر پیروزی انقلاب اسلامی را هموار کرد.

17 شهریور مسیر پیروزی انقلاب اسلامی را هموار کرد