جزئیات دیدار شنبه گذشته «رئیس‌فراکسیون امید» با «روحانی»

شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
جزئیات دیدار شنبه گذشته «رئیس‌فراکسیون امید» با «روحانی»

محمدرضا عارف در پاسخ به سوالی مبنی بر این که بعد از انتخابات ریاست مجلس با رئیس‌جمهور ملاقات داشتید، اظهار داشت: روز شنبه هفته گذشته یک ملاقات با هم داشتیم.

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید در گفت و گو با روزنامه آفتاب یزد و در پاسخ به این سوال که رابطه شمابا حسن روحانی چه طور است و آیا فرصتی داشتید که گله‌هایتان را برای ایشان بازگو کنید گفت: لفظ گلایه لفظ قشنگی نیست. در مورد رابطه‌ام با ایشان باید بگویم همان رابطه‌ای را که در جوانی با آقای روحانی داشتم را اکنون هم دارم. من و آقای روحانی در قبل از انقلاب رابطه حسنه‌ای داشتیم و الان هم همان رابطه برقرار است. طبیعتاً پیام هایمان را هم به هم می رسانیم و هر از گاهی هم ملاقات هایی با هم داریم.

عارف در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر این که بعد از انتخابات ریاست مجلس هم ملاقات داشتید، اظهار داشت: روز شنبه هفته گذشته یک ملاقات با هم داشتیم.

وی افزود: معمولا در این گونه دیدارها راجع به مسائل مختلفی صحبت می‌شود و همه چیزها را مطرح می‌کنیم. در ملاقات هایی که با ایشان دارم به طور کلی رویکردم به آینده است و هیچ وقت در گذشته متوقف نمی‌شوم، می‌خواهم از گذشته برای آینده درس بگیرم.

اگر در گذشته متوقف می‌شدیم به شکل دیگری رفتار می‌کردیم، در این ملاقات بحث ‌هایی هم در مورد مسائل مختلف کشور، فراکسیون امید، بحث انتخابات آینده و کارهایی که باید در این زمینه بکنیم، داشتیم. در این ملاقات به طور طبیعی مهم‌ترین مسئله هم مطالبات مردم بود.

جزئیات دیدار شنبه گذشته «رئیس‌فراکسیون امید» با «روحانی»