فیلم «نفس نکش» دوباره در صدر پرفروش‌ها ایستاد

دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵
فیلم «نفس نکش» دوباره در صدر پرفروش‌ها ایستاد

فیلم ترسناک «نفس نکش» برای دومین هفته پیاپی در صدر باکس‌آفیس ایستاد. این فیلم در دومین هفته اکران ۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار فروش داشت.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، فیلم ترسناک «نفس نکش» با فروش کلی 51 میلیون دلاری برای هفته دوم در صدر پرفروش‌ترین فیلم‌های باکس‌آفیس قرار گرفت.

فیلم «مورگان» به کارگردانی لوک اسکات فرزند ریدلی اسکات در 2000 سالن سینما 2 میلیون دلار فروش داشت. فیلم «دست‌های سنگی» با بازی رابرت دنیرو که در نقش «روبرت دوران» مشت‌زن پانامایی ظاهر شده در 2011 سالن سینما به فروش 1 میلیون و 300 هزار دلار رسید که رقمی ناامید کننده بود.

فیلم «نور بین اقیانوس‌ها» با فروش متوسط 5 میلیون دلاری که اکران آن در جشنواره فیلم ونیز کلید خورد در موقعیت نسبتا خوبی به‌سر می‌برد.

«تیم انتحاری» با فروش 10 میلیون دلاری در این هفته و فروش کلی 300 میلیون دلاری در جایگاه دوم باکس‌آفیس ایستاد. «اژدهای پیت» با 6 میلیون و 500 هزار دلار در جایگاه سوم باکس‌آفیس ایستاد.

«کوبو» با 6 میلیون و 500 هزار دلار، «مهمانی سوسیس» با 5 میلیون و 300 هزار دلار، «نور بین اقیانوس‌ها» با 5 میلیون دلار، «مادران بد» با 4 میلیون و 700 هزار دلار، «سگ‌های جنگی» با 4 میلیون و 700 هزار دلار، «جهنم یا طغیان» با 4 میلیون و 500 هزار دلار، و «مکانیک» با 4 میلیون و 300 هزار دلار به ترتیب در جایگا‌ه‌های چهارم تا دهم جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های باکس‌آفیس قرار گرفتند.

فیلم «نفس نکش» دوباره در صدر پرفروش‌ها ایستاد