سپاه در زمان نیاز انقلاب برای پاسداری حضور پیدا می‌کند

چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵
سپاه در زمان نیاز انقلاب برای پاسداری حضور پیدا می‌کند

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان: گفت: سپاه پاسداران هر جا که حس کند انقلاب به آن نیازمند است برای پاسداری حضور پیدا می‌کند و حال سپاه در بحث محرومیت‌زدایی ورود پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرلنگه، سردار رضا ترابی ظهر امروز در مجمع عالی بسیج شهرستان بندرلنگه در جمع مسؤولان، اعضای شورا و اقشار بسیج  در سالن اجتماعات فرهنگسرای گوهر این شهرستان اظهار داشت: مأموریت اصلی سپاه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی است و این خود باعث شده تا فرزندان شما در جنوب حلب در سوریه و در مبارزه با تکفیری‌ها، و در تنگه هرمز و خلیج فارس در پاسداری از مرزهای آبی، و حتی در هوا برای امنیت مسافران این مرز و بوم حاضر باشند.

وی افزود: سپاه پاسداران هر جا که حس کند انقلاب به آن نیازمند است برای پاسداری حضور پیدا می‌کند و حال سپاه در بحث محرومیت‌زدایی ورود پیدا کرده و به رفع محرومیت از چهره روستاها و شهرها پرداخته است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اضافه کرد: در سال جاری در حال ساخت یک هزار و 75 واحد مسکونی با کمک نیروی دریایی سپاه در روستاهای محروم و کمتر توسعه‌یافته هرمزگان هستیم.

ترابی تصریح کرد: کارهای خوبی در حد وسع خود در دهستان‌های مختلف استان هرمزگان و آنچه را که مورد نیاز مردم آنجاست برای عمران و آبادانی با کمک نخبگان آنجا در حال انجام هستیم.

وی در خصوص کاهش آسیب‌ها در محلات، خاطرنشان کرد: یکی از اقداماتی را که باید فرهنگ‌سازی کنیم باید در محله مسجد پایگاه اصلی و امام جماعت فرمانده آن پایگاه فرهنگی شود تا امور خوب پیش رود و بسیج نیز از ظرفیت مساجد و ائمه جماعت در اجرای این طرح استفاده خواهد کرد.

سپاه در زمان نیاز انقلاب برای پاسداری حضور پیدا می‌کند