نباید در برگزاری یادواره‌های شهدا کوتاهی شود

جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵
نباید در برگزاری یادواره‌های شهدا کوتاهی شود

امام جمعه فریدونکنار گفت: کوتاهی در برگزاری یادواره شهدا موجب فراموشی دلاورمردی‌ها شهدا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، حجت‌الاسلام سید محمود جلالی پنجشنبه‌شب یادواره بزرگ سرداران و 350 شهید فریدونکنار اظهار کرد: شهدا رهروان راه انبیا هستند.

وی با بیان اینکه شهدای منا مظلوم بوده و از حقوق خود محروم شدند، افزود: همسران و فرزندان شجاع با از خودگذشتگی در مسیر شهدا گام برمی‌دارند.

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به اینکه شهدا با ایثار و فداکاری خود را برای خدا قربانی کردند، گفت: رزمندگان انقلاب و دفاع مقدس در مسیر دفاع از اسلام مستحکم و آماده نوشیدن شربت شهادت بودند.

جلالی تصریح کرد: شهدا با حضور خود از کیان انقلاب و اسلام دفاع کردند و اگر در برگزاری یادواره‌های شهدا کوتاهی شود زحمات و دلاوری‌های شهدا و همه رزمندگان به آهستگی به سمت فراموشی می‌رود.

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به اینکه شرکت در یادواره‌های شهدا امری پسندیده و بسیار مهم است، خاطر نشان کرد: از اینکه بسیاری از مردم خود را از مناطق مختلف شهری و روستایی و راه‌های دور به یادواره‌های شهدا می‌آیند حرکتی مهم در مسیر تحقق و دفاع از آرمان‌های شهدا محسوب می‌شود.

وی در پایان گفت: آل‌سعود به زودی سقوط خواهد کرد و حمایت‌های دنیای استکبار با سردمداری ایالات متحده آمریکا از این رژیم ملعون نیز بی‌نتیجه می‌ماند.

نباید در برگزاری یادواره‌های شهدا کوتاهی شود