کشف 60 کیلوگرم مواد مخدر در بجنورد

چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
کشف 60 کیلوگرم مواد مخدر در بجنورد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی از کشف 60 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در خودروی پژو 405 و دستگیری یک متهم در این ارتباط خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس،  محمد غلامی گفت: با توجه به گزارش‌هایی مبنی بر اینکه شخصی به نام «ع.غ» با همکاری تعدادی از قاچاقچیان استان قصد خرید و انتقال مواد مخدر از استان کرمان با استفاده از خودروهای سبک و تیزرو به خراسان شمالی را دارند، موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا بعد از حدود یک ماه کار اطلاعاتی و فنی درنهایت مشخص شد متهمان قصد دارند با یک دستگاه پژو 405 در پوشش خانوادگی مقادیر زیادی مواد مخدر تریاک را از کرمان وارد خراسان شمالی کنند.

به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی پس از هماهنگی‌های لازم، تعداد سه اکیپ از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به ابتدای حوزه استحفاظی خراسان شمالی از سمت خراسان رضوی اعزام و اقدام به کنترل خودروهای عبوری کرده که درنهایت موفق به شناسایی خودروی حامل مواد شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان شمالی اظهار کرد: مأموران پس از تعقیب و گشت نامحسوس، درنهایت در ابتدای ورودی شهرستان بجنورد خودرو را متوقف و راننده آن به نام «ع.غ» ساکن کرمان را دستگیر کردند.

وی افزود: طی بازرسی خودرو از قسمت مابین صندلی و صندوق‌عقب، تعداد 57 بسته مواد مخدر از نوع تریاک به وزن 60 کیلوگرم که به‌صورت ماهرانه‌ای جاسازی‌شده شده بود، کشف شد.

 وی خاطرنشان کرد: در این زمینه پرونده قضائی تشکیل و موضوع همچنان برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل در دست اقدام است.

کشف 60 کیلوگرم مواد مخدر در بجنورد