تجلیل از شهدا ما را به آن‌ها نزدیک‌تر می‌کند

جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵
تجلیل از شهدا ما را به آن‌ها نزدیک‌تر می‌کند

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران با تأکید بر برگزاری مراسم یادبود شهدا گفت: تجلیل از شهدا ما را به آن‌ها نزدیک‌تر می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مختار نظری در حاشیه مراسم یادبود سردار مدافع حرم شهید احمد غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب تهران اظهار داشت: برگزاری این جلسات موجب نزدیک شدن ما به شهدا است.

وی بیان کرد: در قرآن کریم شهدا به‌عنوان انسان‌های زنده معرفی شده‌اند؛ آن‌ها به معنای واقعی کلمه زنده‌اند، زیرا خداوند می‌فرماید شهدا «عند ربهم یرزقون» هستند و در پیشگاه خداوند ارتزاق می‌کنند، ارتزاق برای کسانی است که حیات دارند و زنده هستند و برای مردگان معنا ندارد؛ بنابراین شهدا زنده هستند و ناظر و شاهد اعمال، رفتار و کردار ما هستند.  

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران با اشاره به وظیفه ملت در برابر شهدا، خاطرنشان کرد: ما با برگزاری جلسات تکریم و تجلیل از شهدا خودمان را به آن‌ها نزدیک می‌کنیم و باید گلبرگ‌هایی از زندگی آن‌ها انتخاب کنیم و سبک زندگی خودمان را مثل زندگی آن‌ها قرار دهیم.

وی با گرامیداشت مقام والای شهید سردار احمد غلامی، بیان داشت: شهدای حرم برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، مأموریت‌های دور دست را انتخاب کردند و داوطلبانه در این راه گام برداشتند و همه وجود خودشان را در طبق اخلاص قرار دادند و ما باید در مقام تجلیل و تکریم از این شهدا گرانقدر سعی کنیم خودمان را به آن‌ها نزدیک کنیم و ره توشه‌ای از زندگی آن‌ها برای خودمان کسب کنیم.

بر اساس این گزارش، مراسم یادبود سردار مدافع حرم شهید احمد غلامی با حضور محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین، سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران و جمعی از مسؤولان کشوری و لشکری در حسینیه فاطمه الزهرا(س) ستاد فرماندهی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) برگزار شد.

کانال تلگرام خبرگزاری فارس در جنوب تهران

telegram.me/joinchat/BOxrhj4jYGbJ7OgNMorHRw

تجلیل از شهدا ما را به آن‌ها نزدیک‌تر می‌کند