واژگونی وانت در شهریار یک مصدوم برجای گذاشت

شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
واژگونی وانت در شهریار یک مصدوم برجای گذاشت

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پیکان وانت در این شهر یک مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، حمیدرضا دمرچیلو پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از ایستگاه آتش‌نشانی 601 جعفریه اظهار کرد: واژگونی یک دستگاه خودرو پیکان وانت در شهریار یک مصدوم برجای گذاشت.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بیان کرد: ساعت پنج و 54 دقیقه صبح امروز در تماسی که با سامانه 125 آتش‌نشانی شهریار گرفته شد، واژگونی یک دستگاه خودروی پیکان وانت واقع در جاده شهریار به ملارد، نرسیده به تالار آسمان اطلاع داده شد.

وی تصریح کرد: ستاد فرماندهی این سازمان بی‌درنگ امداد‌گران ایستگاه آتش‌نشانی 601 جعفریه را با امکانات و تجهیزات کامل عازم محل حادثه کرد.

دمرچیلو خاطرنشان کرد: هنگام رسیدن مأموران اعزامی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو پیکان وانت به علت بی‌احتیاطی و عدم کنترل خودرو توسط راننده از مسیر جاده منحرف، واژگون و منجر به مصدوم شدن یک نفر شده است.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار در پایان متذکر شد: مأموران اعزامی این سازمان بلافاصله اقدام به جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری کرده و به ایمن‌سازی کامل جاده پرداختند و خودرو حادثه دیده را نیز تحویل راننده آن دادند.

واژگونی وانت در شهریار یک مصدوم برجای گذاشت
jkkjkjkjkj