افزایش 12 درصدی شهریه مدارس هیأت امنایی گچساران/ مدارس حق گرفتن شهریه اضافه ندارند

یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵
افزایش 12 درصدی شهریه مدارس هیأت امنایی گچساران/ مدارس حق گرفتن شهریه اضافه ندارند

مدیر آموزش و پرورش گچساران از افزایش 12 درصدی شهریه مدارس هیأت امنایی گچساران خبر داد و گفت: مدارس حق گرفتن شهریه اضافه ندارند.

سید ظهیرالدین پورالحسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: شهریه مدارس هیأت امنایی در سال تحصیلی جدید نسبت به شهریه مصوب سال قبل تا 12 درصد افزایش یافته است.

وی ادامه داد: افزایش شهریه مدارس هیأت امنایی بعد از طرح در شورای آموزش و پرورش و فرمانداری مصوب و ابلاغ شده است.

پورالحسینی با بیان اینکه تیم مدیریتی آموزش و پرورش بر تمام مدارس نظارت دارد گفت: گرفتن هرگونه شهریه اضافه‌تر از مبلغ مصوب شده خلاف است و در این زمینه برخورد می‌شود.

وی در خصوص شهریه مدارس غیرانتفاعی نیز ابراز داشت: میزان شهریه مدارس غیر انتفاعی از طریق استان و میزان شهریه مدارس شاهد نیز از طریق کشور اعلام شده است.

این مسؤول همچنین به سرویس حمل و نقل مدارس اشاره کرد و گفت: نرخ سرویس مدارس نیز نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش یافته است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران در ادامه اظهارات خود با بیان اینکه آمادگی کاملی برای بازگشایی مدارس در شهرستان گچساران داریم، افزود: پروژه مهر به خوبی در این شهرستان اجرا شد و برنامه‌ریزی مناسبی برای بازگشایی مدارس در سطح این شهرستان داشتیم.

وی با اشاره به موفقیت‌هایی که آموزش و پرورش گچساران طی سال گذشته و سال جاری کسب کرده است، افزود: همه فرهنگیان و دانش‌آموزان این شهرستان برای موفقیت‌های به دست آمده تلاش کردند و ما نیز از همه کسانی که در زمینه‌های مختلف توانایی و توانمندی دارند حمایت خواهیم کرد.

از: خبرگزاری فارس
افزایش 12 درصدی شهریه مدارس هیأت امنایی گچساران/ مدارس حق گرفتن شهریه اضافه ندارند