تعویض شیرآلات فرسوده شبکه توزیع آب شرب شهرهای کهگیلویه و بویراحمد

دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
تعویض شیرآلات فرسوده شبکه توزیع آب شرب شهرهای کهگیلویه و بویراحمد

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از تعویض 110 مورد از شیرآلات فرسوده شبکه توزیع آب شرب شهرای کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سید یعقوب فرجی صبح امروز در بازدید از تأسیسات خط انتقال آب شرب شهر یاسوج با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 12 حوضچه شیرآلات خط انتقال در سطح شهرهای استان احداث شده است، اظهار کرد: در همین مدت بیش از 110 مورد از شیرآلات فرسوده شبکه توزیع تعویض شده است.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از فرسودگی 30 درصدی  شبکه توزیع آب شرب شهرهای استان به عنوان یکی از اصلی‌ترین مشکلات پیش روی شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد یاد کرد و گفت: مرمت و اصلاح شبکه توزیع آب شرب شهرهای استان براساس برنامه مدون در دستور کار قرار گرفته است.

وی یادآور شد: اصلاح شبکه فرسوده آب شرب شهرهای استان به اعتبارات کلان نیاز دارد که جا دارد نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد دراین زمینه همکاری و مساعدت لازم را با شرکت آب و فاضلاب استان داشته باشند.

فرجی همچنین از تنظیف و بهسازی مداوم حوضچه‌های شیرآلات شبکه توزیع آب شهرهای استان خبر داد و گفت: این کار برای جلوگیری از تجمع آب‌های زائد و خرابی تجهیزات و اتصالات انجام می‌گیرد.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: آموزش مداوم و بروزرسانی اطلاعات تیم اتفاقات و شبکه توزیع نیز از دیگر برنامه‌های حوزه بهره‌برداری است و سعی شده با برگزاری کارگاه‌های تخصصی اطلاعات کارشناسان و کارگران در این زمینه  بیشتر شود.

تعویض شیرآلات فرسوده شبکه توزیع آب شرب شهرهای کهگیلویه و بویراحمد