حضور امام معصوم در کنار دین نابودکننده کفر و گناه است

سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵
حضور امام معصوم در کنار دین نابودکننده کفر و گناه است

مسؤول قرارگاه عمار گفت: اگر امام معصوم در کنار دین قرار بگیرد، کفر و گناه نابود می‌شود و اگر عکس این قضیه صورت گیرد، کفر و گناه زاده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب شامگاه دوشنبه در جمع نمازگزاران مسجد علی ابن ابیطالب(ع) بندرعباس ضمن تبریک به‌مناسبت عید سعید غدیر خم، شکرگزاری را از وظائف مهم انسان مؤمن دانست و اظهار داشت: اگر انسان بتواند وظائف خود را به نحو شایسته انجام دهد این خود یک نعمت الهی است.

وی افزود: قرآن کریم دارای عصمت است و امکان ندارد در آن خطایی دیده شود و این کتاب آسمانی در ذات خودش معصوم به‌شمار می‌رود.

مسؤول قرارگاه عمار با بیان اینکه نبی مکرم اسلام(ص) در راستای هدایت بشریت، دینی را آورد که معصوم است، عنوان کرد: پیامبری که عصمت دارد می‌آید و آیات قرآن را مو به مو اجرا می‌کند که می‌شود مدینه النبی و عالم بشریت را شیفته ذات خود می‌کند.

حجت‌الاسلام طائب اضافه کرد: اگر دینی که معصوم باشد توسط کسی که معصوم نباشد جلو برود کار خراب می‌شود و به‌همین دلیل علی(ع) به‌عنوان جانشین رسول‌الله برگزیده شد.

وی با اشاره به معصومیت امیرمؤمنان علی(ع) گفت: یکی از ویژگی‌هایی که علی ابن ابیطالب (ع) دارد و خداوند به پیامبر(ص) فرمودند ایشان را به‌عنوان جانشین خود معرفی کند، عصمت امام علی(ع) بود و خدای متعال کسی را که پس از پیامبر(ص) برای اجرای قرآن می‌فرستد، شخصی است که قرآن را با جان و دل درک کرده و حافظ و مفسر دقیق آیات الهی است.

مسؤول قرارگاه عمار تصریح کرد: قرآن با قاطعیت راه را به بشریت نشان داده است و براساس قرآن هر کجا جلو برویم زمین نخواهیم خورد و در غدیر خم چیزی بر پیامبر خدا نازل شد که معرفی دوازده معصوم بود تا هدایت‌گر بشریت باشند.

حجت‌الاسلام طائب خاطرنشان ساخت: غدیر یک روز فرخنده و بسیار بزرگ است و شاخصه امامان معصوم برای ما همان علم آنهاست و اگر کسی دین را بد بفهمد و معصوم در کنارش نباشد، شیطان او را بر علیه خودش تبدیل خواهد ساخت همانند گروه‌های تکفیری و داعش.

وی در ادامه افزود: پیامبر(ص) از مردم می‌خواهد که علی(ع) را حمایت کنند تا دین خود را با عصمت به جلو ببرند و امروز نیز غدیر امام زمان(عج) است و نبی مکرم اسلام(ص) امروز از ما یاری کردن حضرت حجت(عج) را می‌خواهد.

مسؤول قرارگاه عمار در ادامه بیان داشت: اگر امام معصوم در کنار دین قرار بگیرد، کفر و گناه نابود می‌شود و اگر عکس این قضیه صورت گیرد، کفر و گناه زاده خواهد شد.

حجت‌الاسلام طائب بابیان اینکه غدیر، استواری و ثبات قدم در ظهور امام زمان(عج) است، اظهار کرد: جهان اهل سنت هم می‌داند که باید امام زمان(عج) بیاید و وهابیت را نابود سازد.

حضور امام معصوم در کنار دین نابودکننده کفر و گناه است