عده‌ای از غدیر انقلاب اسلامی جا ماندند

سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵
عده‌ای از غدیر انقلاب اسلامی جا ماندند

امام جمعه ریگان گفت: در غدیر انقلاب هر کس از علی انقلاب جا مانده است، خود را به علی انقلاب برساند و هر کس از علی انقلاب سبقت گرفته است نیز برگردد و همراه علی انقلاب حرکت کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ریگان، حجت‌الاسلام علی رنجبرماهانی پیش از ظهر امروز در مراسم بازخوانی خطبه غدیر در بلندترین تپه‌های شنی جهان با تبریک عید غدیر خم و تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم گفت: همان طور که پیامبر اسلام(ص) در غدیر خم امام علی(ع) را به منصب ولایت و حاکم شرع انتخاب کردند، انقلاب ما هم غدیری دارد و ما هم خودمان را به غدیر انقلاب برسانیم.

رنجبرماهانی اظهار داشت: پیامبر اسلام(ص) در شاه‌راهی ایستادند و فرمودند «هر کسی جلو افتاده برگردد و هر کس عقب افتاده نیز خود را به کاروان برساند».

وی خاطرنشان کرد: در غدیر انقلاب هر کسی از علی انقلاب جا مانده است، خود را به علی انقلاب برساند و هر کس از علی انقلاب سبقت گرفته است نیز برگردد و همراه علی انقلاب حرکت کند.

امام جمعه ریگان تصریح کرد: هر کسی در عمل تابع سخن ولی انقلاب باشد، غدیر را درک کرده است، خیلی‌ها در غدیر خم نه صوت و نه سیمای امام علی(ع) را ندیدند، اما غدیر را درک کردند و تابع ولی خود بودند.

وی با بیان اینکه کسانی که می‌خواهند، غدیر انقلاب را درک کنند، باید تابع ولی باشند، بیان داشت: ولی‌امر می‌گوید، توان دفاعی و نظامی کشور باید بالا برود، باید بگوییم چشم، ما تابع هستیم.

رنجبرماهانی با بیان اینکه عده‌ای نیز از غدیر انقلاب جا مانده‌اند، عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سال 88 فرمودند در انتخابات تقلب نشده است، اما عده‌ای گفتند تقلب صورت گرفته است و از غدیر انقلاب عقب ماندند و فتنه بر پا کردند.

عده‌ای از غدیر انقلاب اسلامی جا ماندند