رونمایی از کتاب نفیس خطبه حضرت زهرا(س)

چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
رونمایی از کتاب نفیس خطبه حضرت زهرا(س)

طی مراسمی با حضور تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) و رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از هنرمندان از کتاب نفیس خطبه حضرت زهرا(س) در حرم کریمه اهل بیت(س) رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، در مراسم رونمایی از کتاب نفیس خطبه حضرت زهرا(س) که ظهر امروز در سالن محراب حرم مطهر برگزار شد، رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در تاریخ ایران هنرمندانی که ذوق و اندیشه هنری خود را در عرصه آموزه‌های ناب اسلامی، قرآنی و معارف اهل بیت(ع) به کار برده‌اند، آثاری ماندگار و همیشگی خلق کردند.

محسن مؤمنی شریف با ضروری دانستن ورود هنرمندان به این عرصه افزود: براساس منویات مقام معظم رهبری، آرمان نهایی انقلاب ایجاد تمدن اسلامی است که در این عرصه هنر و کارهای هنری نقش بسزایی را ایفا می‌کنند.

خاطرنشان می‌شود، در این دیدار مسعود نجابتی رئیس کانون هنر شیعی و اسماعیل رهدار رئیس ستاد کتابت نور در سایه شمس الشموس به ایراد سخن پرداختند.

در پایان این مراسم از کتاب نفیس خطبه حضرت زهرا(س) رونمایی شد. این اثر هنری با خوشنویسی خانم میبدی و محمد تقی اسدی، مقدمه احمد عبدالرضایی و طراحی مسعود نجابتی و به همت ستاد کتابت نور در سایه شمس الشموس، کانون هنر شیعی و دارالکتابه مرکز طبع و نشر قرآن کریم طراحی و منتشر شد.

رونمایی از کتاب نفیس خطبه حضرت زهرا(س)