تلاش برای حفظ دستاوردهای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی جدید

چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
تلاش برای حفظ دستاوردهای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی جدید

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با بیان موفقیت‌های کم‌نظیر آموزش و پرورش استان در عرصه‌ ملی از تلاش برای حفظ دستاوردهای آموزش و پرورش استان در سال تحصیلی 95-96 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت آغاز سال تحصیلی 96-95 پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است: مهر آغاز بهار تعلیم و تربیت تجلی خاطره‌های زیبا برای دوستداران ادب و دانش و فصل دیدار دوباره چهره‌های مهربان و پرتلاش معلمان و دانش‌آموزان این آینده‌سازان ایران اسلامی است.

تقارن بهار تعلیم و تربیت و بازگشایی مدارس را با روزهای حماسه و ایثار و جانفشانی‌های 8 سال دفاع مقدس که معنویت خاصی به آن بخشیده است گرامی می‌داریم.

در این پیام آمده است: عرصه تعلیم و تربیت با تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص زیربنای توسعة همه جانبه است و محور اصلی این مسیر معلمان هستند باغبانان بوستان ادبی که نعمت دانایی را به ما آموخته و بذر محبت را در قلبها افشانده و دستان ما را به مهارت نوشتن و گام‌های ما را در رسیدن به فردای بهتر و سرشار از صمیمیت استوار ساخته‌اند.

خداوند متعال را شاکریم که توفیق خدمت در عرصه تعلیم و تربیت را نصیبمان ساخت تا یزکیهم و یعلمهم مهمترین رسالتمان باشد.

در این پیام آمده است: کسب رتبه‌های برتر کشوری و درخشش فرزندانمان در زمینه‌های قرآن، نماز و عترت، آموزشی، فرهنگی، هنری و ورزشی برگهای زرینی از افتخارات آینده‌سازان استان است که سال تحصیلی 96-95 را سرشار از خاطرات زیبا و ماندگار برای مجموعه آموزش و پرورش و مردم شریف استان ساخت.

در پیام زارع‌پور تصریح شده است: اینک در آستانه فرا رسیدن سال تحصیلی 96-95 با استعانت از ذات اقدس الهی برای تحقق برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش در نظام مقدس جمهوری اسلامی و اهداف دولت تدبیر و امید با شعار سال آموزش و پرورش استان شروع بهار تعلیم و تربیت را به جامعه فرهنگی و دانش‌آموزی و مردم شریف استان در سالی که به کلام رهبر معظم انقلاب سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نامگذاری شده تبریک عرض کرده و امیدوارم در سایه الطاف خداوند متعال و مشارکت اولیاء محترم، ادارات و نهادها و دستگاه‌های اجرایی در امور آموزش و پرورش به ویژه کیفیت بخشی به فعالیت‌ها مسیر پیشرفت فرزندان عزیزمان را فراهم کنیم.

تلاش برای حفظ دستاوردهای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی جدید
jkkjkjkjkj