Home

انجام 20 کیلومتر از چهارخطه تویسرکان به جوکار

مدیرکل راه و شهرسازی همدان گفت: محور جوکار به تویسرکان به طول 27 کیلومتر که 20 کیلومتر آن عملیاتی شده و هفت کیلومتر باقیمانده که تقریباً دو کیلومتر آن داخل روستای حسین‌آباد است.

پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵
انجام 20 کیلومتر از چهارخطه تویسرکان به جوکار

به گزارش خبرگزاری فارس از تویسرکان، محمد رودباری پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه بررسی و رفع مشکل مسیر حسین‌آباد شاملو در پروژه چهارخطه جوکار به تویسرکان اظهار کرد: محور جوکار به تویسرکان به طول 27 کیلومتر است که 20 کیلومتر آن چهارخطه شده و هفت کیلومتر باقیمانده که تقریباً دو کیلومتر آن داخل روستای حسین‌آباد است.

وی ادامه داد: در جلسه امروز مقرر شد راهکارهای عملی و اجرایی طی جلساتی با مردم و بخشداران در خصوص مسیری که از داخل حسین‌آباد شاملو می‌گذرد، اندیشیده شود، اگر این مسیر آزاد شود ما بلافاصله عملیات اجرایی آن را آغاز می‌کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی همدان خاطرنشان کرد: سال گذشته 10 کیلومتر از مسیر چهارخطه جوکار تویسرکان زیر بار ترافیک رفته که هم‌اکنون عملیات اجرایی آسفالت آن در حال انجام و آماده افتتاح است.

این مسؤول یادآور شد: امسال عملیات اجرایی هشت کیلومتر از چهارخطه محور تویسرکان به کنگاور اجرا شده که تابلو و علائم آن نصب شده و با حضور مردم در یک جلسه رسمی به افتتاح می‌رسد.