انجام 20 کیلومتر از چهارخطه تویسرکان به جوکار

پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵
انجام 20 کیلومتر از چهارخطه تویسرکان به جوکار

مدیرکل راه و شهرسازی همدان گفت: محور جوکار به تویسرکان به طول 27 کیلومتر که 20 کیلومتر آن عملیاتی شده و هفت کیلومتر باقیمانده که تقریباً دو کیلومتر آن داخل روستای حسین‌آباد است.

به گزارش خبرگزاری فارس از تویسرکان، محمد رودباری پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه بررسی و رفع مشکل مسیر حسین‌آباد شاملو در پروژه چهارخطه جوکار به تویسرکان اظهار کرد: محور جوکار به تویسرکان به طول 27 کیلومتر است که 20 کیلومتر آن چهارخطه شده و هفت کیلومتر باقیمانده که تقریباً دو کیلومتر آن داخل روستای حسین‌آباد است.

وی ادامه داد: در جلسه امروز مقرر شد راهکارهای عملی و اجرایی طی جلساتی با مردم و بخشداران در خصوص مسیری که از داخل حسین‌آباد شاملو می‌گذرد، اندیشیده شود، اگر این مسیر آزاد شود ما بلافاصله عملیات اجرایی آن را آغاز می‌کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی همدان خاطرنشان کرد: سال گذشته 10 کیلومتر از مسیر چهارخطه جوکار تویسرکان زیر بار ترافیک رفته که هم‌اکنون عملیات اجرایی آسفالت آن در حال انجام و آماده افتتاح است.

این مسؤول یادآور شد: امسال عملیات اجرایی هشت کیلومتر از چهارخطه محور تویسرکان به کنگاور اجرا شده که تابلو و علائم آن نصب شده و با حضور مردم در یک جلسه رسمی به افتتاح می‌رسد.

انجام 20 کیلومتر از چهارخطه تویسرکان به جوکار