گل به خودی برخی خواص با زیر سوال بردن سلاح نظامی و سپاه پاسداران

جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵
گل به خودی برخی خواص با زیر سوال بردن سلاح نظامی و سپاه پاسداران

فرمانده دانشکده پیامبر اعظم دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران گفت: برخی خواص با زیرسوال بردن سپاه پاسداران، بسیج و موشک‌ها و سلاح نظامی به عنوان مهمترین مولفه اقتدار ایران گل به خودی می زنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، سردار جواد مشیدی در نوزدهمین یادواره شهدای روستای سرکلاته کردکوی با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است، اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا مشروط به رعایت سه معیار زنده نگه داشتن یاد شهدا در حفاظت و حراست از اسلام و ولایت و کشور به عنوان امانت شهدا، مطالعه و عمل به وصیت نامه‌های شهدا و مورد تکریم قرار دادن شان و کرامت خانواده های معزز شهدا است.

وی افزود: شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس برای دفاع از تمامیت ارضی کشور از استان‌های مختلف به جنوب کشور که دارای شرایط آب و هوایی شرجی است و دمای آن گاهی به 50 تا 60 درجه سانتی‌گراد می‌رسد حاضر شدند و در مقابله با پیچیده‌ترین، خطرناک‌ترین، طولانی‌ترین و بزرگترین جنگ قرن که با مشارکت 81 کشور جهان همراه بود شرکت کردند.

فرمانده دانشکده پیامبر اعظم دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران با بیان اینکه شرایط نامطلوب اقتصادی، نظامی، فرهنگی و شرایط وحشتناک سیاسی باعث حمله دشمن و تحمیل جنگ هشت ساله به کشور شد، افزود: دشمنان با مشاهده شرایط بحرانی ایران با قویترین ارتش عرب و با پشتیبانی از تکنولوژی‌های غرب و شرق جنگ طولانی 2 هزار و 887 روزه را علیه ملت مظلوم ایران به راه انداختند.

وی با بیان اینکه در زمان جنگ تحمیلی برخی افراد مقابله با دشمن را در یکی از سه راهکار قرار گرفتن در یکی از دو اردوگاه غرب یا شرق، قدرتمند کردن خود و ایجاد ترس در دشمن و یا تسلیم و تقدیم خاک کشور برای رهایی از ابرقدرت‌ها می‌دانستند، یادآور شد: اما ملت سرافراز ایران راه حل دیگری و آن اجرای شیوه و مرام جنگیدن حضرت سیدالشهدا(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) را سرلوحه کار خود قرار دادند و با دفاع جانانه 188 هزار شهید، 230 هزار جانباز و 40 هزار اسیر را  در هشت سال دفاع مقدس تقدیم نظام و انقلاب کردند اما قدمی از اصول و  وجبی از خاک خود عقب نشینی نکردند.

*دشمنی آمریکا تمام نشده است

 فرمانده دانشکده پیامبر اعظم دانشگاه امام حسین (ع) سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمنی دشمنان نظام از جمله آمریکا پس از جنگ تحمیلی ادامه دارد، گفت: راه‌اندازی چهار فتنه پس از جنگ تحمیلی با هدف براندازی نظام حاکی آن است که دشمنی آمریکا تمام نشده و خطر همیشه وجود دارد.

مشیدی افزود : به دلیل هشت سال دفاع مقدس امروز آمریکای مستکبر با پنج بار نزدیک شدن به مرز ایران و مستقر شدن در منطقه با هدف براندازی ایران جسارت حمله به ایران را ندارد و این تنها به ثمرات خون شهدا و ایثارگری خانواده‌های شهدا و رزمندگان ما در جبهه‌های نبرد و بیداری اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه دائما به برخی از سیاستمداران سفارش می‌کنیم از آمریکا نترسید زیرا در واقع آمریکا است که از ایران می‌ترسد، بیان کرد: امروز باید اندیشید چرا با وجود شکست در اعتماد به انگلیس و همچنین شکست از آمریکا در مسئله صنعت نفت باز هم به آمریکا اعتماد می‌کنید و از این حوادث عبرت نمی‌گیریم؟

فرمانده دانشکده پیامبر اعظم دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران ابراز داشت: روزی در جهاد اصغر یعنی جنگ تحمیلی و جهاد با نفس پیروز بودیم ولی امروز در جهاد کبیر که در بی‌اعتمادی به دشمن و اعتماد به نیروهای خودی است دچار مشکل شدیم.

*برخی خواص با زیر سوال بردن سپاه و سلاح نظامی گل به خودی می‌زنند

مشیدی با بیان اینکه برخی خواص با زیرسوال بردن سپاه پاسداران، بسیج  و موشک‌ها و سلاح نظامی به عنوان مهمترین مولفه اقتدار ایران گل به خودی می زنند، یادآور شد: ترس و وحشت آمریکا به خاطر ملت ایران و وجود سلاح و تجهیزات نظامی است.

وی با اشاره به اینکه برخی افراد با وجود ترس دشمن از ایران اما باز به آمریکا اعتماد می‌کنند، گفت: به افراد این چنینی توصیه می کنیم اقتصاد و سیاست و معیشت مردمی که همه هستی خود را برای کشور تقدیم کرده‌اند را حل کنند و نظامی‌گری را به عهده ما بسپارند.

فرمانده دانشکده پیامبر اعظم دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران با بیان اینکه به اعتراف آمریکایی‌ها، آنها در 21 جبهه با ایران در حال جنگ هستند، اظهار داشت: آمریکایی اظهار می‌کنند هر کجای جغرافیای جهان که قصد تصرف کشوری مظلوم را داشته باشند ملت ایران مانع آن است.

*مبارزه با داعش در سوریه نبود باید در گرگان با تکفیری‌ها رو به رو می‌شدیم

مشیدی با بیان اینکه جنگ حال حاضر دشمن جنگ علیه باورها، ارزش‌ها و فرهنگ‌ها ملت ایران است، گفت : سلاح مقابله با جنگ نرم سه فاکتور ایمان، معنویت و حب به اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، ولایت مداری و بصیرت، دشمن شناسی و عدم اعتماد به دشمن و اعتماد به نیروهای خودی است.

وی با اشاره به تحولات منطقه و جبهه مقاومت گفت: امنیت کشور ایران در گروی امنیت عراق، سوریه، فلسطین، لبنان و امثال آن است زیرا اگر در این کشورها مبارزه نکنیم امروز باید در گرگان می‎جنگیدیم از این رو موشک‎های ایران در این کشورها فعال است تا نتوانند از حلب جلوتر بیایند.

گل به خودی برخی خواص با زیر سوال بردن سلاح نظامی و سپاه پاسداران
jkkjkjkjkj