مرد 2 زنه بجنوردی حین فرار از دادگستری جان باخت

شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵
مرد 2 زنه بجنوردی حین فرار از دادگستری جان باخت

مردی که برای پرونده صلح و سازش با همسرش در دفتر شورای حل اختلاف خانواده مستقر در دادگستری بجنورد حضور یافته بود به خاطر مواجه نشدن با خانواده همسر اول خود، راه فرار از درخت را انتخاب کرد که به قیمت از دست دادن جانش تمام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی دادگستری کل خراسان شمالی، صبح امروز فردی که به شعبه شورای حل اختلاف خانواده مستقر در دادگستری، برای صلح و سازش بین خود و همسرش مراجعه کرده بود با مشاهده پدرخانم خود در راهروی دادگستری تصمیم به خروج از روی دیوار دادگستری برای مواجه نشدن با وی گرفت.

این شخص پس از بالا رفتن از یکی از درختان صحن حیاط دادگستری بجنورد و رفتن روی پشت‌بام، شاخه درخت داخل کوچه را برای پایین رفتن گرفت، اما شاخه درخت شکست و این مرد 40 ساله با پرتاب شدن به روی پشت‌بام باجه بانک ملی، جان خود را از دست داد.

متوفی به نام«ح.و» حدود 40 ساله و دارای دو همسر بود، همسر اولش مدتی قبل از وی به شورای حل اختلاف خانواده شکایت کرده و وی امروز برای صلح و سازش و بدون احضار به شورا مراجعه کرده بود؛ اما با توجه به داشتن پرونده قبلی که منتهی به بازداشت موقت وی شده بود، با مشاهده پدرخانم اولش در راهروی انتظار دادگستری و برای اینکه در جلسه صلح و سازش با وی روبرو نشود، با انتخاب راه خروج غیرعاقلانه، راهی را انتخاب کرد که نهایتا منجر به مرگ وی شد.

پرونده این متوفی که شاکی هم ندارد همچنان مفتوح و موضوع از طریق بازپرسی در حال انجام تحقیقات است.

 

 

مرد 2 زنه بجنوردی حین فرار از دادگستری جان باخت
jkkjkjkjkj