یک شرکت واردات و صادرات در گلستان 26 میلیارد تومان جریمه شد

یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵
یک شرکت واردات و صادرات در گلستان 26 میلیارد تومان جریمه شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان از محکومیت 26 میلیارد تومانی یک شرکت واردات و صادرات به دلیل عدم پرداخت وام ارزی در این استان خبر داد.

حسین حسن‎پور امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: مدیرعامل یکی از شرکت‎های واردات و صادرات استان گلستان که مقرر بود محموله روغن موتور را در سه پارت به کشور وارد کند به دلیل عدم پرداخت تعهدات ارزی به بانک ملت، محکوم به پرداخت جریمه شد.

وی تصریح کرد: شرکت متخلف بیش از 8 میلیون درهم امارات از بانک ملت دریافت کرده بود تا در قبال آن محموله روغن موتور را وارد کشور کند این محموله بعد از ورود به گمرک بندرعباس با ارائه پروانه سبز گمرکی به پارت اول رسید اما در پارت‎های دیگر با گذشت مهلت قانونی و عدم ارائه پروانه سبز گمرکی تعهدات ارزی شرکت پرداخت نشد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان افزود: با شکایت بانک تسهیلات‎دهنده از شرکت مذکور، پرونده‎ای در تعزیرات حکومتی استان گلستان تشکیل شد که با بررسی شواهد و قرائن موجود و احضار مدیر شرکت مربوطه، این پرونده در شعبه تجدیدنظر بررسی و تخلف انتسابی، محرز شد.

حسن‎پور رقم ریالی تخلف این شرکت صادرات و واردات را 8 میلیون و 250 هزار و 879 درهم امارات عنوان کرد و گفت: کارت بازرگانی شرکت متخلف به مدت شش ماه تعلیق شده است.

از: خبرگزاری فارس
یک شرکت واردات و صادرات در گلستان 26 میلیارد تومان جریمه شد
jkkjkjkjkj