حرکت انقلاب اسلامی به فتح فلسطین منتهی خواهد شد

پنجشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵
حرکت انقلاب اسلامی به فتح فلسطین منتهی خواهد شد

معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی معظم کل قوا گفت: حرکت انقلاب اسلامی حرکتی مقطعی نیست، راهی است که به فتح فلسطین منتهی خواهد شد، امروز حرکت انقلاب اسلامی و رهپویان انقلاب اسلامی یک حرکت جهانی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک به نقل از روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی، سرلشگر پاسدار دکتر مصطفی ایزدی، در ششمین جشنواره مالک اشتر سپاه روح‌الله که در تالار وحدت دانشگاه آزاد اسلامی اراک برگزار شد، با اشاره به سخن حضرت امام (ره) درباره وظیفه پاسداران اظهار داشت: نهاد مقدس سپاه پاسداران از بزرگ‌ترین سنگرهای پاسداری از ارزش‌های الهی نظام ما بوده و خواهد بود، این سخن حضرت امام بیانگر این واقعیت است که خرمشهرها در پیش داریم.

وی افزود: خدای رحمت کند کسی که قدر و زمان خود را بشناسد؛ فرصت‌ها چون ابر می‌گذرد مهم این است که در این فرصت‌ها به رسالت تاریخی خود عمل کنیم.

معاون اشراف فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: انقلاب اسلامی انقلاب ارزش‌هاست که با دیگر انقلاب‌ها تفاوتی عظیم و اساسی دارد؛ این انقلاب حاصل تلاش امروز نیست، چرا که از صدر اسلام تاکنون را مطالعه کنیم در می‌یابیم که بعد از حوادث خون بارش و قیام کربلا خداوند متعال پس از 1400 سال امانت بزرگی را بر دوش ما نهاده که باید به خوبی از آن پاسداری و حمایت کنیم.

سرلشگر پاسدار ایزدی وظیفه نهاد مقدس و انقلابی سپاه پاسداران را حمایت از انقلاب اسلامی دانست و گفت: سپاه پاسداران در نوک پیکان و محوریت پاسداری از این انقلاب است و اگر بخواهیم مجموعه عظیم سپاه به رسالت خود عمل کند باید آمادگی لازم را داشته باشیم.

وی ادامه داد: خدای را باید شاکر باشیم که در نظامی قرار داریم که نعمتی الهی در زمانی که ولی‌فقیه عادل حاکم است و حجت بر ما تمام است؛ سپاه در صحنه‌های مختلف خوش درخشیده است، در ایجاد امنیت از آغاز انقلاب اسلامی در مناطق عملیاتی بسیار پسندیده عمل کرده است.

معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی معظم کل قوا به نقش رزمندگان استان مرکزی در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: شهدایی از استان مرکزی در دوران طول عمر با برکت انقلاب اسلامی تقدیم نظام اسلامی شده‌اند، در دوران دفاع مقدس نیز کوه‌های کردستان شاهد ایثارها و رشادت این رزمندگان دلی بوده است.

سرلشگر پاسدار ایزدی یادآور شد: لشگر 17 علی بن ابیطالب (ع) و لشگر 71 روح‌الله در دوران دفاع مقدس حماسه‌ها آفریدند.

وی با اشاره به وظیفه حراست و پاسداری که بر دوش نهاد سپاه نهاده شده گفت: حرکت سپاه در عرصه‌های مختلف ادامه داشته و امروز در محور مقاومت آنچه استخوان‌بندی مقاومت را تشکیل می‌دهد نهاد سپاه و نیروی قدس سپاه است؛ این شجره طیبه میوه‌های شیرین برای اعتلای انقلاب اسلامی داده و رهبر معظم انقلاب اسلامی بر این حرکت به منظور آمادگی هرچه بیشتر پاسداران نظارت دارند تا خرمشهرها در پیش داشته باشیم.

معاون اشراف فرماندهی معظم کل قوا اشراف فرماندهی را به عنوان تدبیر شخص مقام معظم رهبری مطرح کرد و گفت: اشراف فرماندهی تدبیر شخص مقام معظم رهبری است و جشنواره مالک اشتر مورد توجه خاص مقام معظم رهبری است؛ سال گذشته زمانی که نتیجه جشنواره را به اطلاع معظم له رساندیم فرمودند که این جشنواره باید رسانه‌ای شود.

وی با اشاره به اذعان قدرت‌های غربی بر اقتدار ایران در جهان گفت: در مناظره‌ای که کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا با یکدیگر داشتند 19 نام ایران را بردند نامی که تا پیش از انقلاب اسلامی کسی آن را نمی‌شناخت و اعتراف کردند که ایران قدرت جهانی است.

سرلشگر پاسدار ایزدی افزود: حرکت انقلاب اسلامی، حرکتی مقطعی نیست راهی است که به فتح فلسطین منتهی خواهد شد؛ برای اینکه در داخل مستحکم باشیم و در بیرون نیز این مسیر را ادامه دهیم باید نکاتی را توجه داشته باشیم.

حرکت انقلاب اسلامی به فتح فلسطین منتهی خواهد شد
jkkjkjkjkj