دستگیری عامل اخذ تسهیلات غیرمجاز بانکی در غرب استان تهران

یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵
دستگیری عامل اخذ تسهیلات غیرمجاز بانکی در غرب استان تهران

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری عامل اخذ تسهیلات غیرمجاز بانکی در این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محسن خانچرلی از دستگیری عامل اخذ تسهیلات غیرمجاز بانکی در غرب استان تهران خبر داد.

وی اظهار کرد: در پی شکایت رسیده توسط یکی از بانک‌های دولتی مبنی بر اقدامات غیرقانونی مسؤول دایره اعتبارات و ارائه تسهیلات غیرمجاز بانکی رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی غرب استان تهران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران بیان کرد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی تحقیقاتی پیرامون موضوع تسهیلات غیرمجاز بانکی را در دستور کار خود قرار دادند که پس از مکاتبه با بانک مربوطه و تحقیقات میدانی صحت ‌و سقم موضوع مشخص شد.

وی تصریح کرد: در تحقیقات مأموران مشخص شد مسؤول دایره اعتبارات این بانک با سوء استفاده از مقام و موقعیت شغلی خود، استفاده از فاکتور و مهرهای جعلی و مستندسازی صوری در پرونده‌ها اقدام به پرداخت 25 فقره تسهیلات وام بانکی به مبلغ بیش از چهار میلیارد ریال به اقوام، آشنایان و دوستان خود کرده است.

خانچرلی خاطرنشان کرد: در این رابطه متهم به پلیس آگاهی احضار و پیرامون موضوع تسهیلات غیرمجاز بانکی تحقیقات لازم انجام شد که در نهایت وی به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

وی در پایان متذکر شد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

دستگیری عامل اخذ تسهیلات غیرمجاز بانکی در غرب استان تهران