امکان نظارت دقیق بر مدارس غیردولتی فراهم شد

چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵
امکان نظارت دقیق بر مدارس غیردولتی فراهم شد

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش، هدف از ایجاد سامانه جامع نظارت بر مدارس غیردولتی را دسترسی آسان به اطلاعات مربوط به این مدارس در حوزه‌های آموزشی و تربیتی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مرضیه گُرد معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش امروز در مراسم رونمایی از سامانه جامع نظارت بر مدارس غیردولتی، با اشاره به ویژگی‌های این سامانه اظهار داشت:‌ از طریق این سامانه اطلاعات لازم برای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی در اختیار همکاران ما در مدارس غیردولتی در استان‌ها قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به چگونگی‌ ایجاد این سامانه افزود: این پروژه با کمک مرکز فناوری اطلاعات آموزش و پرورش اجرا شده و بارها توسط همکاران ما در سازمان مدارس غیردولتی مورد بازبینی قرار گرفته است.

گُرد یادآور شد:‌ در این سامانه همه مدیران سازمان مدارس غیردولتی دارای یوزر خواهند بود و اطلاعات مدارس غیردولتی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی تأکید کرد: این سامانه برای دسترسی آسان به اطلاعات مدارس غیردولتی است و بر توسعه برنامه‌ها در حوزه آموزشی و تربیتی نظارت کرده ضمن اینکه این سامانه در کنار نظارت، جنبه حمایتی نیز دارد.

امکان نظارت دقیق بر مدارس غیردولتی فراهم شد