وهب همدانی: تهمت‌ها مانع از مقاومت پدرم در مسیر انقلاب نشد

پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵
وهب همدانی: تهمت‌ها مانع از مقاومت پدرم در مسیر انقلاب نشد

فرزند شهید همدانی گفت: تهمت‎ها مانع از مقاومت پدرم در مسیر انقلاب نشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، وهب همدانی ظهر امروز در حاشیه مراسم سالگرد شهادت شهید همدانی در جمع مبارزان سوری با تاکید بر اینکه شما نماینده‌های انقلاب اسلامی هستید، اظهار کرد: همیشه جنگ جبهه حق علیه باطل وجود داشته است.

وی خطاب به مبارزان با بیان اینکه باید قضایای انقلاب ناب را مد نظر قرار دهند، افزود: باید از انقلاب اسلامی الگوگیری کنید.

فرزند شهید همدانی با بیان اینکه در برخی اوقات خسته شده و نشسته‌ایم اما افرادی هستند که همیشه حرکت می کنند تا به قله برسند، افزود: در انقلاب اسلامی و در زمان جنگ کل شهدا به همراه شهدای ترور 200 هزار نفر بودند در حالی که آن زمان جمعیت ایران فقط 30 میلیون نفر بود؛ بنابراین همیشه باید مقاومت کرد.

وی با بیان اینکه انسان‌های بزرگ جریان انقلاب را پیش می‎برند، گفت: یک انسان بزرگ مانند امام خمینی(ره) برای حرکت‎های بزرگ کافی بود.

وهب همدانی افزود: در جریان کربلا، کار به جایی رسید که امام حسین(ع) با 72 نفر وارد میدان شد، تعداد مهم نبود بلکه حرف حق اهمیت داشت که روی آن ایستادگی شد.

وی با بیان اینکه مردم به خوبی تشخیص می‎دهند و خرد جمعی را می فهمند، افزود: تشییع پدرم در تهران و به خصوص در همدان بسیار عجیب بود با وجودی که برخی سردار همدانی را نمی‌شناختند اما در مراسم تشییع شرکت کردند.

پسر سردار همدانی با بیان اینکه وقتی خود را متوجه خدا کنید خداوند قلوب را متوجه شما می‎کند، ادامه داد: باید در مسیر انقلاب ایستادگی کرد، در این مسیر به برخی تهمت‎ها زده می‎شود به طوری که بسیاری از شهدای انقلاب شهدای هجمه تهمت هستند.

وی با بیان اینکه مقاومت عامل پیروزی کشور است، گفت: کسی که تا آخر ایستادگی کنند اجر خود را از خدا دریافت می‌کنند.

وهب همدانی: تهمت‌ها مانع از مقاومت پدرم در مسیر انقلاب نشد