رتبه اول خلخال در ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن در سطح استان اردبیل

شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵
رتبه اول خلخال در ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن در سطح استان اردبیل

فرماندار شهرستان خلخال با بیان اینکه مردم باید با هدف کمک به دولت در سرشماری نفوس و مسکن جدیت لازم را در ثبت‌نام اینترنتی داشته باشند، گفت: خلخال در این ثبت‌نام در رتبه اول استان اردبیل قرار دارد.

 به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، علی نظری شیخ احمد عصر امروز در نشست با فریبرز دهقانی قائم مقام سرشماری استان اردبیل در خلخال اظهار کرد: شهرستان خلخال تا ظهر امروز رتبه اول ثبت‌نام‌کنندگان اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن سال‌جاری را به خود اختصاص داده است.

وی از مردم فهیم و ولایتمدار خلخال خواست تا با هدف کمک به دولت در سرشماری نفوس و مسکن جدیت لازم را در ثبت‌نام اینترنتی به کار گیرند.

فرماندار خلخال گفت: در حال حاضر با انجام سرشماری نفوس و مسکن به صورت اینترنتی، مردم شاهد تغییر سرشماری از مدل سنتی به ثبتی هستند که با ثبت اطلاعات صحیح و استقبال از سرشماری اینترنتی ماموران سرشماری را یاری می‌کنند.

در این نشست قائم مقام و مدیر اجرایی سرشماری استان اردبیل نیز تصریح کرد: استان اردبیل از لحاظ رتبه ثبت‌نام اینترنتی نفوس و مسکن و استقبال مردم در رتبه 23 کشور است.

فریبرز دهقانی افزود: هر چند سرشماری خانه به خانه توسط ماموران نیز انجام می‌شود اما اطلاعات سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن با هدف سرعت‌بخشی به سرشماری در حال انجام است.

وی بیان کرد: در سرشماری اینترنتی با ارائه کد ملی در سامانه به خصوص آمار کشور، دسترسی به تمامی دیتاسنترهای کشور در ادارات مختلف که اطلاعات افراد در آن است برای اداره آمار کشور و استان امکان‌پذیر است.

مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن استان اضافه کرد: ولی در سرشماری نفوس و مسکن 95 تاکید داریم که اطلاعات مردم حفظ شده و ما امانتدار هستیم و تنها اطلاعات شهرستان، بخش، دهستان، روستا و یک آمار کلی در اختیار همگان قرار می‌گیرد و سایر اطلاعات مردم با اطمینان کامل در امنیت قرار دارد و ما وظیفه امانتداری داریم.

دهقانی گفت: فرمانداری اردبیل در رتبه دوم استانی ثبت‌نام اینترنتی نفوس و مسکن قرار دارد.

رتبه اول خلخال در ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن در سطح استان اردبیل