برندگان خوش‎شانس سرشماری اینترنتی معرفی شدند/ 15 گلستانی برنده جایزه یک میلیون تومانی

سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
برندگان خوش‎شانس سرشماری اینترنتی معرفی شدند/ 15 گلستانی برنده جایزه یک میلیون تومانی

قائم مقام مدیر اجرایی ستاد سرشماری گلستان از معرفی برندگان خوش‎شانس مرحله پنجم و ششم قرعه‎کشی این طرح ملی خبر داد و گفت: 15 نفر از استان گلستان با شرکت در سرشماری اینترنتی جایزه یک میلیون تومانی دریافت می‎کنند.

مهدی ملاغلامعلی امشب در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: هفت نفر از هم‎‎استانی‎های عزیز با مشارکت در طرح ملی سرشماری اینترنتی برنده جایزه یک میلیون تومانی مرحله پنجم و ششم شدند.

وی ضمن تبریک به برندگان خوش‎شناس این مرحله از مشارکت خوب مردم استان در این طرح قدردانی و تصریح کرد: محمدصادق امانی از کلاله، امیرحسین سکندری از رامیان، مهدی خان‎بیکی و اسمعیل شاهی‌پودینه از علی‎آبادکتول، رجب‎محمد قره‌مشک غراوی، شفاالدین شکری و ایرج افق عطا از گنبدکاووس برندگان خوش اقبال ششمین مرحله قرعه‎کشی سرشماری اینترنتی از استان گلستان شدند.

* 600 نفر برنده سرشماری اینترنتی شدند

قائم مقام مدیر اجرایی ستاد سرشماری گلستان در خصوص نحوه دریافت جوایز گفت: برندگان می‎توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به درگاه ملی آمار به آدرس www.Amar.org.ir و یا به ستاد سرشماری استان واقع در گرگان، میدان بسیج، سایت اداری، سازمان برنامه و بودجه استان، معاونت آمار و اطلاعات مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 017324800046 تماس بگیرند.

ملاغلامعلی افزود: مرکز آمار ایران در طول اجرای سرشماری اینترنتی به قید قرعه به یک‎هزار نفر از هموطنان عزیز که در سامانه سرشماری اقدام به مشارکت در این طرح ملی کردند جوایز یک میلیون تومانی اهدا می‎کند.

وی توضیح داد: تا 25 مهرماه جاری و تا مرحله ششم این قرعه‎کشی تعداد 600 نفر برنده سرشماری اینترنتی شدند که سهم استان گلستان از این تعداد 15 نفر بوده است.

به گزارش فارس، شیوه اجرای سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 به سه صورت اینترنتی، مراجعه مأمور سرشماری و تکمیل اطلاعات خانوار با استفاده از تبلت و مصاحبه تلفنی برای خانوارهای غایب است.

سرشماری اینترنتی تا 27 مهر و با مراجعه خانوار به سایت سرشماری (www://Sarshomari95.ir) و تکمیل اطلاعات و دریافت و حفظ کد آماری انجام می‌شود. مراجعه مستقیم مأمور از 28 مهر انجام خواهد شد که در این مرحله مأمور آمارگیر کد آماری خانوارهای که اینترنتی اطلاعات را تکمیل کرده‌اند را دریافت و در غیر این صورت اطلاعات خانوار را با تبلت دریافت و تکمیل می‌کنند.

از: خبرگزاری فارس
برندگان خوش‎شانس سرشماری اینترنتی معرفی شدند/ 15 گلستانی برنده جایزه یک میلیون تومانی