310 کیلوگرم مواد مخدر در کرمان کشف شد

دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵
310 کیلوگرم مواد مخدر در کرمان کشف شد

ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های شهربابک و بم موفق به کشف 310 کیلوگرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از روابط‌ عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های شهربابک و بم در استان کرمان موفق به کشف 310 کیلوگرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان شدند.

220 کیلو تریاک در شهربابک کشف شد

علی زمانی فرمانده انتظامی شهرستان شهربابک اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهربابک روز گذشته متوجه عبور یک دستگاه خودروی سواری در محورهای فرعی شهرستان به سمت استان یزد شد.

وی بیان داشت: قاچاقچیان با مشاهده ماموران متواری می‌شوند که پلیس شهربابک پس از تعقیب و گریز، خودرو حامل مواد را توقیف و دو نفر متهم را دستگیر می‌کند.

زمانی تصریح کرد: خودرو به محل پلیس مبارزه با مواد مخدر هدایت و در بازرسی از آن مقدار 220 کیلوگرم تریاک‌ کشف شد و پرونده متشکله به همراه دو نفر قاچاقچی و مواد مکشوفه برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد.

*کشف 90 کیلوگرم مواد مخدر در بم

محمدرضا فداء فرمانده انتظامی شهرستان بم گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در پی هماهنگی‌های قضایی و انجام کار اطلاعاتی نسبت به استقرار ایستگاه ایست و بازرسی در محور بم - کرمان اقدام کردند.

وی افزود: ماموران آن پلیس در عملیاتی، خودروی پوششی مرتبط با کامیون حامل مواد مخدر را در محور بم- کرمان شناسایی و توقیف کردند.

فداء ادامه داد: تیم دیگر پلیس حین گشت‌زنی در این محور به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک و در نهایت آن را توقیف کردند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از این کامیون که به مقصد یکی از شهرهای مرکزی کشور در حرکت بود، 71 کیلو و 600 گرم حشیش و 19 کیلو و 100 گرم تریاک کشف و افراد قاچاقچی با تشکیل پرونده به مقامات قضایی معرفی شدند.

310 کیلوگرم مواد مخدر در کرمان کشف شد