ارسلان: شرایط برای من با تغییر قانون بسیار بهتر شده است

دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵
ارسلان: شرایط برای من با تغییر قانون بسیار بهتر شده است

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جوانان جهان گفت: با تغییر قانون، شرایط برای من بسیار بهتر شده است چرا که در سرپا مهارت بیشتری دارم و می‌توانم فنون را بهتر اجرا کنم.

علی ارسلان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ درباره پیروزی مقابل مهدی زیدوند در لیگ کشتی فرنگی گفت: زیدوند از کشتی‌گیران با تجربه و فنی ایران است و خوشحالم که با یک استراتژی مناسب مقابل او به پیروزی رسیدم. بارها با زیدوند کشتی گرفته‌ام و برد و باخت داشتیم. 

وی ادامه داد: با تغییر قانون، شرایط برای من بسیار بهتر شده است چرا که در سرپا مهارت بیشتری دارم و می‌توانم فنون را بهتر اجرا کنم. تغییر قوانین برای کشتی‌گیرانی که آمادگی بدنی بالایی دارند و می‌توانند 6 دقیقه بدون وقفه مبارزه کنند سودمند است و امیدوارم بتوانم این روند را ادامه دهم. 

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جوانان جهان تصریح کرد: رقبای بسیار سخت و با تجربه‌ای در داخل کشور دارم و به نوعی سطح رقابت‌های داخلی از مسابقات خارجی بالاتر است و اگر می‌خواهم به دوبنده تیم ملی برسم باید هرچه در توان دارم بگذارم تا به موفقیت برسم. امیدوارم بتوانم در مسابقات پیش رو نظر کادر فنی را برای رسیدن به دوبنده تیم ملی جلب کنم.

ارسلان: شرایط برای من با تغییر قانون بسیار بهتر شده است