شعبانیان: برخی مربیان کم‌لطفی می‌کنند/بازیکنان من هم رفتند، اما اعتراض نکردم

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵
شعبانیان: برخی مربیان کم‌لطفی می‌کنند/بازیکنان من هم رفتند، اما اعتراض نکردم

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه می‌گوید اگر تیم‌ها پشتوانه‌سازی داشته باشند با ترک چند بازیکن تیم دچار مشکل نمی‌شود.

میترا شعبانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اعتراض برخی از تیم‌ها مبنی بر جذب بازیکن توسط تیم بانک سرمایه گفت: نمی‌دانم چرا وقتی بازیکنان من به تیم دیگر رفتند کسی اعتراض نمی‌کرد. زمانی که در سایپا، پرسپولیس و میزان بودم خیلی از بازیکنان من رفتند اما من حرفی نزدم. مگر قرار است فقط 3 تیم خوب در لیگ برتر داشته باشیم؟

وی افزود: مربیان کم‌لطفی می‌کنند. آنها باید پیش از این به پشتوانه‌سازی فکر می‌کردند تا تیم متکی به 5-4 بازیکن نباشد که با رفتن آنها مربی اعتراض کند. بانک سرمایه برای قهرمانی تیم بسته و من هم با تمام مشکلاتم به خاطر اعتمادی که به من این باشگاه داشت تمام انرژی‌ام را می‌گذارم.

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر اینکه می‌گویند قراردادهای شما با بازیکنان فضایی است، عنوان کرد: اصلا این طور نیست. ما هم اندازه گاز و دانشگاه آزاد با بازیکنان قرارداد بستیم. بازیکنان به خاطر احترام و اهمیتی که بانک سرمایه برای آنها قائل شده به این تیم آمده‌اند. هدف این باشگاه‌ این است حتی در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا مقام بیاورد و برای این کار برنامه‌ریزی دارند.

شعبانیان در پاسخ به این سوال که اعتراضاتی وجود دارد مبنی بر اینکه شما مطابق قانون بازیکن جذب نکرده‌اید و به نظر می‌رسد همه بازیکنان ملی را دارید، گفت: بیشترین مهره را دانشگاه آزاد دارد، اما درباره جذب بازیکن فکر نمی‌کنم برای تیمی که نخستین بار در لیگ شرکت می‌کند در خصوص جذب بازیکن مشکلی باشد.

شعبانیان: برخی مربیان کم‌لطفی می‌کنند/بازیکنان من هم رفتند، اما اعتراض نکردم
jkkjkjkjkj