مشکل تیم والیبال صالحین حل شد/ ورامینی‌ها پولدار شدند!

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵
مشکل تیم والیبال صالحین حل شد/ ورامینی‌ها پولدار شدند!

مشکلات تیم والیبال صالحین ورامین برای حضور در لیگ برتر حل شد و شاگردان ترکاشوند در هفته دوم مسابقات خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام کرد به دلیل انجام نشدن تعهدات مالی تیم صالحین ورامین مسابقه هفته نخست این تیم برگزار نشد و نماینده ورامین برایش باخت فنی منظور شد.

تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها تا ساعت 12 روز چهارشنبه هفته گذشته فرصت تسویه حساب با بازیکنان و کادر فنی سال‌های گذشته و پرداخت حق ورودی لیگ برتر سال جاری را داشتند. بر اساس اعلام سازمان لیگ تیم صالحین ورامین در مهلت مقرر تعهدات مالی خود را انجام نداد و به همین دلیل باخت فنی برای این تیم در هفته نخست منظور شد.

ورامینی‌ها از امام جمعه و شهردار و نماینده مجلس گرفته تا شورای شهر و فرماندارش دست به دست هم دادند تا سرانجام روز گذشته ورودیه 80 میلیون تومانی لیگ را برداخت کردند و حالا حضور آنها در لیگ برتر قطعی شد.

گفته می‌شود که قرار است طلب بازیکنان و مربیان که مربوط به فصل گذشته است هم تا قبل از اتمام مسابقات لیگ سال جاری و در چند قسط پرداخت شود. در این راستا ورامینی‌ها چک تضمینی داده‌اند و بعید است طلبکاران این تیم این بار شاهد وعده‌های پوچ باشند.

مشکل تیم والیبال صالحین حل شد/ ورامینی‌ها پولدار شدند!