پروژه یادمان شهید باکری در دو فاز اجرا می‌شود

چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵
پروژه یادمان شهید باکری در دو فاز اجرا می‌شود

مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری ارومیه گفت: پروژه یادمان شهید باکری در دو فاز اجرا می‌شود.

حجت‌الاسلام امیرعباس عابدینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: پروژه یادمان شهید باکری که در چند سال گذشته برای اجرا به تصویب رسیده بود، به همت شهرداری ارومیه اجرایی شد.

وی از آغاز عملیات اجرایی پروژه یادمان شهید باکری خبر داد و تصریح کرد: این پروژه با اینکه در چند سال گذشته برای اجرا به تصویب رسیده بود ولی به دلیل مشکلات پیش آمده هنوز به مرحله اجرا گذاشته نشده بود.

مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری ارومیه ادامه داد: با واگذاری عملیات اجرایی این پروژه به شهرداری ارومیه، هم‌اکنون شاهد آغاز عملیات اجرایی پروژه یادمان شهدای ارومیه در کنار مزار شهدای این شهرستان هستیم.

این مسؤول با بیان اینکه مطالعات لازم برای اجرای این یادمان در ماه‌های گذشته انجام گرفته است، اظهار داشت: در این خصوص شاهد یک نما از نحوه به شهادت رسیدن شهید مهدی باکری نیز احداث شود.

عابدینی با اشاره به زمان بهره‌برداری از این پروژه، یادآور شد: پروژه یادمان شهید باکری در دو فاز اجرایی می‌شود که تا پایان امسال شاهد اتمام پروژه یادمان شهید باکری در کنار مزار شهدای ارومیه خواهیم بود.

این مسئول با اشاره به میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه، اعلام کرد: تاکنون پروژه یادمان شهید مهدی باکری از 20 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است که با کاهش بارندگی و آغاز فصل کاری شاهد تسریع در روند اجرای این پروژه خواهیم بود.

مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری ارومیه برای اجرای این پروژه نیازمند 80 میلیارد ریال اعتبار هستیم، اذعان داشت: در تلاش برای تسریع در روند اجرای این یادمان هستیم.

از: خبرگزاری فارس
پروژه یادمان شهید باکری در دو فاز اجرا می‌شود
jkkjkjkjkj