جمع‌آوری 1.8 میلیارد ریال کمک‌ مردمی در میاندورود

چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵
جمع‌آوری 1.8 میلیارد ریال کمک‌ مردمی در میاندورود

مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندورود گفت: مردم میاندورود در هفت ماه گذشته یک میلیارد و 830 میلیون ریال از طریق صندوق صدقات به نیازمندان منطقه کمک کردند.

علی ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود، اظهار کرد: 312 عدد صندوق صدقات بزرگ در سطح معابر شهری و روستایی قرار داده شد و 46 صندوق متوسط فروشگاهی و اداری و در حال حاضر 10 هزار و 859 مشترک صندوق صدقات کوچک خانگی وجود دارد.

وی بیان کرد: مردم میاندورود در هفت ماه گذشته جمعاً یک میلیارد و 830 میلیون ریال از طریق صندوق صدقات به نیازمندان منطقه کمک کردند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندورود با اشاره به اینکه در حال حاضر یک‌هزار و 334 خانوار تحت حمایت امداد شهرستان قرار دارند، تصریح کرد: این افراد ماهیانه حدود 800 میلیون ریال مستمری دریافت می‌کنند.

این مسؤول تصریح کرد: کمک‌های مردمی از جمله درآمد صندوق صدقات صرفاً جهت رفع مشکلات معیشتی، درمانی، جهیزیه، تحصیل و مسکن مددجویان و نیازمندان  شهرستان هزینه می‌شود.

ابراهیمی بر همت تمام مردم این شهرستان در راستای مشارکت و حل مشکل مسکن، معیشت و جهیزیه نیازمندان در «سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» تأکید کرد و گفت: تلاش ویژه امدادگران در شناسایی و حل نیازهای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد و اطلاع‌رسانی به موقع و شایسته آن به شهروندان امری لازم و ضروری است که باید به آن توجه شود.

جمع‌آوری 1.8 میلیارد ریال کمک‌ مردمی در میاندورود