Home

جمع‌آوری 1.8 میلیارد ریال کمک‌ مردمی در میاندورود

مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندورود گفت: مردم میاندورود در هفت ماه گذشته یک میلیارد و 830 میلیون ریال از طریق صندوق صدقات به نیازمندان منطقه کمک کردند.

چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵
جمع‌آوری 1.8 میلیارد ریال کمک‌ مردمی در میاندورود

علی ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود، اظهار کرد: 312 عدد صندوق صدقات بزرگ در سطح معابر شهری و روستایی قرار داده شد و 46 صندوق متوسط فروشگاهی و اداری و در حال حاضر 10 هزار و 859 مشترک صندوق صدقات کوچک خانگی وجود دارد.

وی بیان کرد: مردم میاندورود در هفت ماه گذشته جمعاً یک میلیارد و 830 میلیون ریال از طریق صندوق صدقات به نیازمندان منطقه کمک کردند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندورود با اشاره به اینکه در حال حاضر یک‌هزار و 334 خانوار تحت حمایت امداد شهرستان قرار دارند، تصریح کرد: این افراد ماهیانه حدود 800 میلیون ریال مستمری دریافت می‌کنند.

این مسؤول تصریح کرد: کمک‌های مردمی از جمله درآمد صندوق صدقات صرفاً جهت رفع مشکلات معیشتی، درمانی، جهیزیه، تحصیل و مسکن مددجویان و نیازمندان  شهرستان هزینه می‌شود.

ابراهیمی بر همت تمام مردم این شهرستان در راستای مشارکت و حل مشکل مسکن، معیشت و جهیزیه نیازمندان در «سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» تأکید کرد و گفت: تلاش ویژه امدادگران در شناسایی و حل نیازهای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد و اطلاع‌رسانی به موقع و شایسته آن به شهروندان امری لازم و ضروری است که باید به آن توجه شود.