تغییرات مدیریتی با تغییر بخشداران در اردبیل کلید خورد

یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵
تغییرات مدیریتی با تغییر بخشداران در اردبیل کلید خورد

در حالی که کمتر از هفت ماه به انتخابات ریاست جمهوری باقی‌ مانده، تغییر مدیریتی این بار با تغییر بخشداران در استان اردبیل کلید خورد تا اولین بخشدار در اردبیل تغییر کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در مراسمی که عصر امروز در شهر هیر برگزار شد، با قدردانی از تلاش‌های حسن عابد، مهران امانی به عنوان بخشدار جدید هیر معرفی شد تا تغییر مدیران، بخشداران و فرمانداران در استان اردبیل آغاز شود.

در این مراسم فرماندار شهرستان اردبیل با بیان اینکه دولت یازدهم بدون توجه به حاشیه‌ها و تنها با رویکرد بهبود معیشت مردم و افزایش توان اقتصادی و بالا بردن قدرت تولید و اشتغال در کشور تلاش جدی و فراگیری را انجام می‌دهد، اظهار کرد: دولت یازدهم اگر به تغییرات مدیریتی نیز دست زده تنها به نیت بهبود شرایط و مناسب شدن فضای خدمت‌رسانی به مردم بوده است.

جواد زنجانی با بیان اینکه دولت یازدهم چه در سطح ملی و چه استانی گرفتار حاشیه‌ها نشده و همچنان با قدرت اهداف و برنامه‌های خود را در عرصه داخلی و خارجی ادامه می‌دهد، گفت: دولت با یک دیپلماسی موفق در تقویت ارتباط با سایر کشورها و استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری در موضوع برجام تلاش می‌کند تا با ایجاد فضای تحولی بستری را برای تقویت روابط با کشورهای مختلف به وجود آورد.

وی دستاورد این تقویت ارتباط را به عنوان اصلی‌ترین ثمره اجرای برجام، جذب سرمایه‌گذاران خارجی و بهبود شرایط اقتصادی کشور توصیف کرد و افزود: برای گذر از بحران رکود که در چند سال اخیر مشکلاتی را به همراه داشته سعی و اهتمام جدی بر این است تا بتوان نارسایی‌ها و مشکلات را برطرف کرد.

فرماندار اردبیل به ظرفیت‌های شهر هیر در حوزه گردشگری و همچنین ضرورت جذب سرمایه‌گذاران در این منطقه اشاره کرد و ادامه داد: شهرستان هیر دارای توانمندی بالایی در این حوزه است و قطعاً مشارکت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در این منطقه می‌تواند هیر را به نقطه بی‌نظیر جذب و جلب گردشگران و اهالی توریسم تبدیل کند.

زنجانی با بیان اینکه در این شهر و در چند سال اخیر سرمایه‌گذاری‌های خوب و حرکت‌های متفاوت در مسیر توسعه ظرفیت بی‌نظیر گردشگری و کشاورزی انجام شده است، بیان کرد: از جمله اقدام شاخص در این منطقه نوسازی تمام مدارس هیر است که بدون مشکل خاص تمامی واحدهای آموزشی در این شهر آماده فعالیت‌های آموزشی و پرورشی هستند.

تغییرات مدیریتی با تغییر بخشداران در اردبیل کلید خورد
jkkjkjkjkj