لزوم تبادل تجربیات قرآنی کتابخانه آستان مقدس حضرت معصومه(س) با استان مرکزی

سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵
لزوم تبادل تجربیات قرآنی کتابخانه آستان مقدس حضرت معصومه(س) با استان مرکزی

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی در بازدید از کتابخانه آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: انتقال تجربیات و فعالیت‌های قرآنی و مرمت قرآن‌های خطی در استان مرکزی از اقداماتی است که کتابخانه آستان مقدس می‌تواند در این امر کمک شایانی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)،‌ آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در بازدید از کتابخانه آستان مقدس حضرت معصومه(س)، ضمن آشنایی با روند فعالیت‌های گنجینه قرآن کریم این کتابخانه اظهار کرد:‌ انتقال تجربیات قرآنی، فعالیت‌های قرآنی و مرمت قرآن‌های خطی در استان مرکزی، از اقداماتی است که کتابخانه آستان مقدس می‌تواند در این امر کمک شایانی داشته باشد.

وی ضمن دعوت از مسؤولان کتابخانه آستان مقدس برای سفر به استان مرکزی و بازدید از شهرک علمی اراک اضافه کرد: بازدید از مدارس حوزوی و همکاری متقابل پیرامون قرآن‌های خطی، آثار و فهرست کارهای قرآنی می‌تواند شروع خوبی برای همکاری‌های بیشتر در این زمینه شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد:‌ ارائه مدل کارهای قرآنی و تبادل تجربیات در چگونگی حفظ میراث قرآنی برای فعالیت‌های استان مرکزی می‌تواند برکات خوبی را به دنبال داشته باشد.

در ابتدای این بازدید حجت‌الاسلام سیدمحمد صادقی آرمان مدیر کتابخانه آستان مقدس ضمن معرفی کتابخانه آستان و بخش‌های مختلف آن،‌ گنجینه قرآن کتابخانه و فعالیت‌های انجام گرفته در این بخش را تشریح کرد.

لزوم تبادل تجربیات قرآنی کتابخانه آستان مقدس حضرت معصومه(س) با استان مرکزی
jkkjkjkjkj