انتقاد مردم از نگاه برخی مسؤولان به خارج کشور/ مراقب نفوذ باشید

پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵
انتقاد مردم از نگاه برخی مسؤولان به خارج کشور/ مراقب نفوذ باشید

مسیرهای راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در 11 شهرستان خراسان‌جنوبی مملو از جمعیت بود و پیام مشترک انتقاد از نگاه برخی مسؤولان به خارج کشور بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، راهپیمایی 13 آبان در بیرجند با حضور دانش‌آموزان و آحاد مردم ساعت 9 صبح از میدان شهدا تا میدان ابوذر برگزار شد.

مردم از اقشار مختلف از روحانی تا مداحان اهل بیت(ع)، از دانش آموز تا دانشجو، از مدرس دانشگاه تا فرهنگیان آموزش و پرورش، از پیر تا جوان و از دختر تا پسر همگی با سردادن شعارهایی علیه استکبار جهانی خواستار هوشیاری مسؤولان مقابل نفوذ دشمن شدند.

همچنین در پارچه نوشته‌هایی تأکید بر توان و دانش داخلی و پرهیز از نگاه به سوی غرب دیده می‌شد.

در شهرستان فردوس نیز راهپیمایی ساعت 9 از میدان 15 خرداد آغاز و تا خیابان مدرس و مصلی امام خمینی(ره) ادامه یافت.

در این شهرستان نیز مردم علاوه بر شعارهای استکبارستیزی خواستار ایستادگی مهلک مسؤولان مقابل غرب شدند.

در شهرستان نهبندان نیز راهپیمایی ساعت 9 از مزار شهدای گمنام آغاز و در مسیر بلوار معلم، چهار راه معلم، میدان بسیج و مصلی امام علی(ع) مردم شعارهای کوبنده استکبارستیزی سر دادند که محور اصلی آنان ایستادگی در مقابل دشمن اصلی اسلام و انقلاب یعنی آمریکا بود.

در شهرستان طبس، راهپیمایی ساعت 10 صبح از بلوار امام خمینی (ره) آغاز و مسیر راهپیمایی از میدان امام خمینی(ره)،خیابان شهید محمد منتظری و مصلی نماز جمعه(مسجد جامع کبیر) بود که انقلابیون طبسی علیه آمریکا و اسرائیل شعار دادند و بر هوشیاری ملت و مسؤولان در مقابل نفوذ تأکید کردند.

در شهرستان قاین علی‌رغم اینکه قاینی‌ها این روزها در حال برداشت گل زعفران هستند اما از ساعات اولیه راهپیمایی از ساعت 9 صبح در میدان امام خمینی(ره) جمع شدند و با حرکت در مسیر میدان طالقانی، خیابان مصلی و مصلی نماز جمعه مسیرهای راهپیمایی را مملو از جمعیت عاشق به انقلاب اسلامی کردند.

در شهرستان بشرویه راهپیمایی 9 صبح آغاز و مسیر آن نیز از میدان امام خمینی(ره)، بلوار انقلاب اسلامی و مزار شهدای گمنام با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه دانش‌آموزان پر شده بود.

در شهرستان سرایان راهپیمایی از ساعت 9:30 صبح از میدان قدس و اقشار مردم از پیر و جوان، دختر و پسر، کارگر و کارمند با گذشت از خیابان امام خمینی(ره) و حضور در حسینیه سیدالشهدا(ع) علیه سیاست‌های استکباری آمریکا شعار دادند و نفوذ دشمن را خطرناک‌ترین توطئه امروز خواندند.

در شهرستان درمیان نیز راهپیمایی از ساعت 9 صبح آغاز و مسیرهای راهپیمایی از میدان ابوذر ،میدان شهید حمزه‎ای، بلوار امام رضا(ع) و مدرسه شهید باهنر مردم شیعه و سنی وحدت را به نمایش گذاشتند و شعار مشترک آنان مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بود.

در شهرستان سربیشه نیز راهپیمایی از ساعت 10 صبح آغاز و مسیرهای راهپیمایی از میدان 13 آبان، میدان طالقانی، میدان امام خمینی(ره) و مهدیه با حضور عاشقان انقلاب به خصوص دانش آموزان و فرهنگیان مزین شده بود.

در شهرستان زیرکوه هم راهپیمایی از ساعت 9 صبح آغاز و مسیرهای راهپیمایی از بلوار امام رضا(ع)، سه راه جهاد و میدان آیت الله فقیه شاهد حضور هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی بود که علی‌رغم مشکلات متعدد اقتصادی آمده بودند تا باری دیگر به انقلاب دوم ملت ایران تجدید میثاق کنند.

در شهرستان خوسف دیار گل‌های نرگس و شهر بزرگانی همچون عبادی راهپیمایی از ساعت 9 صبح آغاز و مسیرهای راهپیمایی از مسجد جامع، خیابان شهید مطهری، میدان شهید قهرمان و بلوار شهید بهشتی شاهد حضور باشکوه مردم مؤمن این دیار بود.

خوسفی ها نیز بر هوشیاری مسؤولان در همه بخش‌ها مقابل توطئه نفوذ تأکید کردند و خواستار توجه به توان داخلی و قطع امید به خارج از مرزها شدند.

برگه‌های مسابقه عکاسی نیز از سوی کانال مردمی بی‌تعارف با همکاری خبرگزاری فارس خراسان جنوبی در راهپیمایی امروز توزیع شد.

انتقاد مردم از نگاه برخی مسؤولان به خارج کشور/ مراقب نفوذ باشید