خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن جامعه دارند

یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵
خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن جامعه دارند

فرماندار شهرستان گرمه با اشاره به جایگاه مهم شهدا گفت: به‌طورقطع خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن جامعه دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرمه، علی‌ محمدزاده عصر امروز در نشست با شماری از خانواده معظم شهدای این شهرستان اظهار کرد: شهیدان  والامقام با تقدیم جان خود در راه اسلام و انقلاب، از کیان نظام مقدس اسلامی دفاع جانانه‌ای داشته و دشمنان نظام و ملت ایران را ناامید کردند.

وی با بیان اینکه شهدای مجاهدت‌های زیادی در راه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی داشتند، افزود: شهیدان مایه سرافرازی و عزت نظام هستند که از همه هستی خود برای دفاع از کیان اسلامی و حفظ امنیت کشور گذشتند.

نماینده عالی دولت در شهرستان گرمه اظهار کرد: به‌طور حتم شهیدان به‌عنوان رمز سعادت و ماندگاری است و اساسا ما امروز هرچه داریم از شهدای عزیز و والامقام است.

محمدزاده در ادامه با اشاره به این نکته که شهدا مایه عزت، افتخار و امنیت نظام اسلامی بوده و ما امروز مرهون نعمت شهدای گرانقدر هستیم، اظهار داشت: خانواده شهدا سرمایه بزرگی برای جامعه اسلامی بوده که باید همواره آنان را ارج نهاد.

به گفته وی، خانواده‌های شهدا با تقدیم عزیزانشان در راه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، درس بزرگی به ما دادند و الگوهای صبر، فداکاری و استقامت در جامعه هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان گرمه در پایان گفت: ما باید شهدا را الگوی خویش قرار داده و در مسیر شهدای والامقام حرکت کنیم.

شهرستان گرمه در جنوب غربی خراسان شمالی قرار داشته و از شهرستان پیشتاز در عرصه دفاع و شهادت از نظام اسلامی است.

خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن جامعه دارند
jkkjkjkjkj