گلایه از انصراف تیم‌ها/ پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا

یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵
گلایه از انصراف تیم‌ها/ پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ از احتمال حضور پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ مراسم قرعه‌کشی مرحله یک هشتم جام حذفی امروز در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد و در این مراسم تیم صبای قم که حریف استقلال در مرحله یک هشتم جام حذفی است، 2 نماینده داشت. ساکت الهامی مربی و همچنین سرپرست صبا در مراسم قرعه‌کشی حضور داشتند. جالب است که هر دو می‌گفتند دوست داریم استقلال میزبان باشد و بازی برای ما در ورزشگاه آزادی راحت‌تر است.

* بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد با توجه به تعلیق فدراسیون فوتبال کویت به احتمال فراوان سهمیه ایران در آسیا در فصل آینده 3+1 خواهد بود که به این ترتیب پرسپولیس می‌تواند در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد.

* شهرداری ماهشهر میزبان تیم گسترش‌فولاد تبریز است که مسئولان سازمان لیگ اعلام کردند این بازی باید در مرکز استان برگزار شود و ماهشهر زمین استاندارد برای برگزاری مسابقات ندارد.

* بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با انتقاد از تیم‌های انصرافی از جام حذفی گفت: در تلاش هستیم تا مصوبه‌ای بگیریم و تیم‌هایی که از جام حذفی کنار می‌روند 2 سال نتوانند در این مسابقات حاضر شوند.

* در جام حذفی این فصل بیش از 100 تیم در مراسم قرعه‌کشی حاضر شدند اما بسیاری از این تیم‌ها از ادامه حضور در رقابت‌ها انصراف دادند.

* تیم‌هایی که ملی‌پوش دارند در مرحله یک هشتم جام حذفی در روز 28 آبان به میدان می‌روند و تیم‌های بدون ملی‌پوش روز 27 آبان در جام حذفی بازی می‌کنند.

* از باشگاه استقلال فقط یک نماینده در مراسم حضور داشت و قرعه‌کشی با ذکر صلواتی به روح منصور پورحیدری به پایان رسید. در ابتدای مراسم هم بهروان از پورحیدری به عنوان یکی از اسطوره‌های اخلاقی و فنی فوتبال ایران یاد کرد.

گلایه از انصراف تیم‌ها/ پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا