علم بدون توحید، دین و اخلاق داعش درست می‌کند

دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵
علم بدون توحید، دین و اخلاق داعش درست می‌کند

خطیب نمازجمعه تهران با بیان اینکه انقلاب ایران یک انقلاب فرهنگی بود، گفت: ثمرات این انقلاب را امروز می‌بینیم و استاد، نخبگان و دانشگاهیان ما می‌دانند که علم بدون توحید، دین و اخلاق دانش درست می‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام صدیقی خطیب نمازجمعه تهران در مراسم معارفه مسئول جدید نهادهای نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شریف عصر امروز در این دانشگاه برگزار شد،‌ گفت: هر کشوری برای جلوگیری از تجاوز بیگانگان مریزهایی دارد و باید مرزبان داشته باشد هر شب تاری ماه و ستارگانی دارد و هر محفلی که نیاز به نور دارد، مشغل و چراغی دارد و در اسلام انبیاء فروغی برای روشن کردن جان بشر از جانب خدا آوردند و توانستند جامعه بشری را به اینجا برسانند.

وی افزود: انقلاب ایران یک انقلاب کارگریو صنعتی نبود، انقلاب ایران یک انقلاب فرهنگی بود که ثمرات آن را امروز می‌‌بینیم. می‌بینید استاتید، نخبگان و دانشگاهیان با غوش باز ما را می‌پذیرند و می‌دانند که علم بدون توحید، دین و اخلاق داعش درست می‌کند.

حجت‌الاسلام صدیقی در خاتمه تربیت معنوی دانشجویان را یکی از وظایف مسئولان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها دانست و برای مسئول جدید این نهاد در دانشگاه شریف آرزوی موفقیت کرد.

علم بدون توحید، دین و اخلاق داعش درست می‌کند