تعمیر ویلچر زائرین اربعین در عمود ۱۰۸۰ مسیر طریق الحسین

سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵
تعمیر ویلچر زائرین اربعین در عمود ۱۰۸۰ مسیر طریق الحسین

مدیر اداره خدمات زائر آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: تعمیرات ویلچر و صندلی‌های چرخ‌دار زائرین و همچنین تعمیرات کالسکه کودکان نیز توسط گروه اعزامی خدمات ویلچر در محل موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، علی افتخاری گفت: 20 عدد ویلچر برای ارائه خدمات به زائرین اربعین در موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) ارسال خواهد شد تا بتوانند به زائرین خدمت‌رسانی کنند.

وی افزود: خدمات ویلچر در مسیر پیاده‌روی تا مقصد خاص و به صورت تقسیم بندی شده و مرحله‌ای است و خدام افتخاری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) که در موکب مستقر هستند این خدمات را ارائه خواهند داد.

مدیر اداره خدمات زائر آستان مقدس حضرت معصومه(س) خاطرنشان کرد: تعمیرات ویلچر و صندلی‌های چرخ‌دار زائرین و همچنین تعمیرات کالسکه کودکان نیز توسط گروه اعزامی خدمات ویلچر در محل موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) انجام خواهد شد.

افتخاری در پایان بیان کرد: استقبال از زائرین در مسیر پیاده روی و خوش‌آمد گویی و خدمات ماساژ و همچنین واکس نیز از دیگر خدماتی است که توسط این اداره در موکب آستان مقدس در ایام اربعین انجام می‌شود.

تعمیر ویلچر زائرین اربعین در عمود ۱۰۸۰ مسیر طریق الحسین