کشف بیش از 462 کیلوگرم انواع مواد مخدر در مازندران

دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵
کشف بیش از 462 کیلوگرم انواع مواد مخدر در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از 462 کیلوگرم انواع مواد مخدر با انهدام هشت باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، گفت: در مقابله بی‌امان با قاچاق مواد مخدر و برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی از آبان‌ماه امسال تاکنون موفق شدند، در چندین مرحله عملیات هشت باند تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسایی و متلاشی کنند.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز، از افزایش 26 درصدی دستگیری متهمان به مواد مخدر در این مدت خبر داد و اظهار کرد: بیش از 513 متهم به خرده‌فروشی موادمخدر شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از 462 کیلوگرم انواع مواد مخدر از آبان‌ماه امسال تاکنون خبر داد و افزود: این میزان کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 260 درصد افزایش داشته است.  

این مسؤول با اشاره به اینکه ریشه بیشتر جرائم و ناهنجاری‌های اجتماعی در اعتیاد به مواد مخدر است، به خانواده‌ها هشدار داد همواره مراقب فرزندان خود باشند تا در دام اعتیاد گرفتار نشوند.

میرفیضی در پایان با اشاره به اینکه مبارزه با مواد مخدر از اولویت‌های این فرماندهی است، گفت: پلیس برای ریشه‌کنی اعتیاد و مواد مخدر در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و تا پای جان ایستاده است.

کشف بیش از 462 کیلوگرم انواع مواد مخدر در مازندران