مذاکره با شیطان بزرگ افتخار نیست

پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵
مذاکره با شیطان بزرگ افتخار نیست

فرمانده دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت گفت: هیچکس از مذاکره با شیطان بزرگ سود و منفعتی نبرده و بهتر است عزت و شرف خودمان را در چنین مذاکره‌ای جست‌وجو نکنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سردار محمدجعفر اسدی عصر امروز در نشست با پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در اردبیل اظهار کرد: اگر تاریخ جنگ را مرور کنیم به خوبی در می‌یابیم که شرارت‌های رژیم بعث و صدام ملعون همگی زیر سر آمریکای خیانتکاری بوده که قصد داشت در همان اوایل پیروزی انقلاب کار جمهوری اسلامی ایران را یکسره کند.

وی با بیان اینکه ملت ایران تنها با تکیه بر محبت و عشق اهل بیت و دین اسلام توانستند دشمن را در اهداف خام خود سرگردان بگذارند، تصریح کرد: همان طوری که امام راحل اعلام کردند این محرم و صفر بود که انقلاب اسلامی را از خطرات و آسیب‌ها بیمه کرده بود.

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه باید به ایرانی و اسلامی بودن خودمان ببالیم چرا که ما با سربند یا زهرا (س)، یا حسین و یا عباس (ع) توانستیم بر دشمنان تا بن دندان مسلح غلبه کنیم، گفت: نباید اجازه دهیم تا ملی‌گراها بخواهند با اظهارات سخیف خود اندیشه دینی و اعتقادی ما را زیر سؤال برده و یا نادیده بگیرند.

اسدی با بیان اینکه حب و وطن از ایمان است و ما در دفاع از این مرز و بوم که مزین به نام اسلام و عشق به اهل بیت است با جان و دل در هشت سال دفاع مقدس با دشمن جنگیدیم، افزود: رزمندگان لشکر 31 عاشورا از رزمندگان خالص و نابی بودند که هیچ وقت خاطراتشان از ذهن‌ها فراموش نمی‌شود.

وی با بیان اینکه آنهایی که به عشق اهل بیت و محبت خاندان رسول گرامی اسلام پشت می‌کنند، خائن به کشور، نظام، اهل بیت و تشیع هستند، بیان کرد: ما باید بالاتر از مشکلات اقتصادیمان در باب عزت، شرافت و حیثیتمان با دشمنان معامله نکنیم چرا که معامله با شیطان بزرگ دردی از دردهای ما را دوا نمی‌کند.

اسدی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: نه تنها محتاج به چنین مذاکره‌ای نیستیم بلکه مذاکره با شیطان را بی‌فایده و حتی مضر برای جامعه اسلامی می‌دانیم به طوری که امام عظیم‌الشأن لقب بی‌نظیری را به آمریکا به عنوان شیطان بزرگ داده و اعلام کرده که هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید چرا که امروز هر چه مصائب و گرفتاری در عالم اسلام است، همگی زیر سر آمریکاست.

فرمانده دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت به پایمردی ملت ایران در نزدیک به 40 سال در مقابله با هجمه‌های استکبار جهانی اشاره کرد و ادامه داد: ما محتاج نان شب می‌شویم اما دست از شعار عزت و شرافت بر نمی‌داریم.

اسدی با اشاره به پیش‌بینی محققان مبنی بر اینکه قرن حاضر قرن بیداری امت اسلامی و ملت‌های آزادیخواه است، اظهار کرد: دین نه تنها بازدارنده پیشرفت، توسعه و افیون شده توده‌های مختلف نیست بلکه اصالت دین به کرامت و عزت انسان‌هاست.

وی با بیان اینکه آمریکا و نظام غرب و شرق در این نزدیک به 40 سال به دلیل ایستادگی ملت ایران نتوانستند اهداف معامله‌گونه خود را تحقق ببخشند، تصریح کرد: انتخابات اخیر آمریکا ماهیت مدعیان دروغین دموکراسی را نشان داد و ثابت کرد آنهایی که آرزوی زندگی و تحصیل در آمریکا را دارند، دچار چه خیال خامی شده‌اند.

مسؤول بازرسی قرارگاه خاتم‌الانبیا گفت: ما در تاریخ این کشور شهید چمران‌ها را داریم که حضور و تحصیل شایسته و در مرتبه بالا را در آمریکا رها کرده و با مراجعت به ایران در هشت سال دفاع مقدس قهرمانانه در این مسیر حضور پیدا کرد که جا دارد یاد و خاطره چنین رشیدمردانی را به همراه امیر سلیمان‌جاه از فرمانده رشید ارتش از خطه دلاورخیز استان اردبیل گرامی بداریم که بی‌نام و نشان اما صادقانه و با اخلاص در تبعیت از ولایت فقیه خدمتی شایسته انجام دادند.

مذاکره با شیطان بزرگ افتخار نیست
مذاکره با شیطان بزرگ افتخار نیست
مذاکره با شیطان بزرگ افتخار نیست