ابراز رضایت دادستان قم از خدمات ارائه شده به زائران اربعین حسینی

یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
ابراز رضایت دادستان قم از خدمات ارائه شده به زائران اربعین حسینی

دادستان قم از خدمات فرهنگی، رفاهی و درمانی ارائه شده در موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) ابراز رضایت کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از قم به کربلای معلی، مصطفی برزگر گنجی امروز در حاشیه بازدید از موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در عمود 1080 ضمن ابراز رضایت از خدمات ارائه شده در این موکب به زائران اباعبدالله الحسین گفت: خدمات رفاهی و فرهنگی بسیار خوبی در این موکب برای زائرین در نظر گرفته شده است.

وی با قدردانی از خادمان کریمه اهل‌بیت در خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی اظهار کرد: با وجود کمبود امکانات و تجهیزات شرایط مناسبی برای زوار آماده شده تا از آن بهره‌مند شوند.

دادستان قم با بیان اینکه کار بزرگی در موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در حال انجام است گفت: امیدواریم هر سال این شرایط بهتر شود و با برنامه‌ریزی و کمک خداوند متعال، سال‌های آینده مسافرین و زائران در مکان بهتری استراحت کنند و چادرها تبدیل به ساختمان شود.

وی با اشاره به شور و حال زائران اربعین حسینی ابراز کرد: اینکه چنین جمعیت عظیمی با امنیت کامل راهی کربلای معلی می‌شوند و به منازل خود باز می‌گردند از لطف و عنایت اباعبدالله الحسین است.

گنجی در پایان با بیان اینکه در طول مسیر نجف به کربلا تعداد موکب‌های ایرانی کم است، خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال‌های آینده موکب‌های ایرانی افزایش یابد و دوشادوش برادران عراقی به زائران اربعین حسینی خدمات ارائه دهند.

ابراز رضایت دادستان قم از خدمات ارائه شده به زائران اربعین حسینی