پیش‌بینی بارش برای مناطق شمال و شمال غرب استان اصفهان

دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵
پیش‌بینی بارش برای مناطق شمال و شمال غرب استان اصفهان

رئیس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بارندگی در مناطق شمال و شمال غرب استان اصفهان تا پایان این هفته پیش‌بینی می‌شود که بارش‌ها در مناطق مرکزی به صورت خفیف خواهد بود.

حسن خدابخش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در خصوص پیش‌بینی وضعیت آب‌وهوای استان اصفهان اظهارکرد: بارندگی در مناطق شمال و شمال غرب استان اصفهان تا پایان این هفته پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: با وضعیت هوای کنونی، بارش‌ها در مناطق مرکزی استان اصفهان به‌طور خفیف اتفاق خواهد افتاد چراکه این هوا سرد و خشک است و سرمای آن ادامه خواهد داشت.

رئیس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان تصریح کرد: طبق وضعیت هوای استان اصفهان پیش‌بینی می‌شود که در روز چهارشنبه هفته جاری دما در استان اصفهان با کاهش بسیار شدید مواجه شود.

وی تأکید کرد: در موقعیت‌هایی از استان که بارش اتفاق می‌افتد با کاهش دما، احتمال دارد تا یخ‌زدگی و لغزندگی جاده‌ها در این نواحی اتفاق افتد.

خدابخش ادامه داد: در حال حاضر وضعیت کیفی هوا در اصفهان سالم است اما پیش‌بینی می‌شود در روز چهارشنبه با کاهش شدید دما میزان آلاینده‌ها و شاخص کیفی هوای اصفهان افزایش پیدا کند، لازم به ذکر است این شاخص تغییر محسوسی نخواهد داشت.

از: خبرگزاری فارس
پیش‌بینی بارش برای مناطق شمال و شمال غرب استان اصفهان
jkkjkjkjkj