اگر سپاه نبود داعش خاورمیانه را می‌بلعید

جمعه ۰۵ آذر ۱۳۹۵
اگر سپاه نبود داعش خاورمیانه را می‌بلعید

رئیس شورای اداری دیشموک گفت: اگر سپاه نبود دیو داعش خاورمیانه را می‌بلعید و خدا می‌داند چه بر سر شیعیان عراق و سوریه می‌آمد و امروز سپاه و بسیج ایران الگوی همه آزادی‌بخشان دنیا است.

به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک، حسن امیریان عصر امروز در مراسم تجمع بسیجیان به مناسبت 5 آذر اظهار کرد: بسیجیان انسان‌های مخلص خدا و فداکار جامعه هستند.

رئیس شورای اداری دیشموک گفت: وقتی واژه بسیج و سپاه را می‌شنوم یاد آن انسانهایی می‌افتم که فداکارانه برمیدان‌های مین می‌رفتند تا تمامیت ایران زمین را حفظ کنند و به یاد رزمندگانی می‌افتم که فداکارانه از باتلاق‌ها و خاکریزهای دشمن عبور کردند و سپر دفاعی کیان اسلامی شدند.

وی خاطرنشان کرد: امروز بدون تردید بسیج محکم‌ترین عامل بازدارندگی نظام جمهوری اسلامی است که حقیقتا بسیج در همه پیکره‌های اجتماعی حضور دارد و در عمق نظام در حال روییدن است.

رئیس شورای اداری دیشموک گفت: بسیج در همه ارگانها و نهادها وجود دارد و به همین جهت بسیج است که نظام جمهوری اسلامی ایران را بیمه کرده است و امروزه هر خبری پیش بیاید بدون تردید سپاه و بسیج میدان‌دار آن باشد آن خطر مرتفع خواهد شد.

وی تصریح کرد: اگر سپاه نبود دیو داعش خاورمیانه را می‌بلعید و اگر سپاه نبود خدا می‌داند چه بر سر شیعیان عراق و سوریه خواهد آمد و امروز سپاه و بسیج ایران الگوی همه آزادی‌بخشان دنیا است.

امیران یادآور شد: باید درود فرستاد به آن روح ملکوتی که در 5 آذر تشکیل بسیج 20 میلیونی‌ را داد و امروز با بصیرت عظمای مقام ولایت و با فداکاری شما بسیجیان پاسداران ایران اسلامی و اسلام شیعیان در سراسر دنیا بیمه شده است.

اگر سپاه نبود داعش خاورمیانه را می‌بلعید