Home

اگر سپاه نبود داعش خاورمیانه را می‌بلعید

رئیس شورای اداری دیشموک گفت: اگر سپاه نبود دیو داعش خاورمیانه را می‌بلعید و خدا می‌داند چه بر سر شیعیان عراق و سوریه می‌آمد و امروز سپاه و بسیج ایران الگوی همه آزادی‌بخشان دنیا است.

جمعه ۰۵ آذر ۱۳۹۵
اگر سپاه نبود داعش خاورمیانه را می‌بلعید

به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک، حسن امیریان عصر امروز در مراسم تجمع بسیجیان به مناسبت 5 آذر اظهار کرد: بسیجیان انسان‌های مخلص خدا و فداکار جامعه هستند.

رئیس شورای اداری دیشموک گفت: وقتی واژه بسیج و سپاه را می‌شنوم یاد آن انسانهایی می‌افتم که فداکارانه برمیدان‌های مین می‌رفتند تا تمامیت ایران زمین را حفظ کنند و به یاد رزمندگانی می‌افتم که فداکارانه از باتلاق‌ها و خاکریزهای دشمن عبور کردند و سپر دفاعی کیان اسلامی شدند.

وی خاطرنشان کرد: امروز بدون تردید بسیج محکم‌ترین عامل بازدارندگی نظام جمهوری اسلامی است که حقیقتا بسیج در همه پیکره‌های اجتماعی حضور دارد و در عمق نظام در حال روییدن است.

رئیس شورای اداری دیشموک گفت: بسیج در همه ارگانها و نهادها وجود دارد و به همین جهت بسیج است که نظام جمهوری اسلامی ایران را بیمه کرده است و امروزه هر خبری پیش بیاید بدون تردید سپاه و بسیج میدان‌دار آن باشد آن خطر مرتفع خواهد شد.

وی تصریح کرد: اگر سپاه نبود دیو داعش خاورمیانه را می‌بلعید و اگر سپاه نبود خدا می‌داند چه بر سر شیعیان عراق و سوریه خواهد آمد و امروز سپاه و بسیج ایران الگوی همه آزادی‌بخشان دنیا است.

امیران یادآور شد: باید درود فرستاد به آن روح ملکوتی که در 5 آذر تشکیل بسیج 20 میلیونی‌ را داد و امروز با بصیرت عظمای مقام ولایت و با فداکاری شما بسیجیان پاسداران ایران اسلامی و اسلام شیعیان در سراسر دنیا بیمه شده است.