پیروزی نماینده میاندورود در دربی مازندران

یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵
پیروزی نماینده میاندورود در دربی مازندران

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود گفت: دربی فوتبال مازندران با برتری تیم شهدای ماکران میاندورود مقابل سازمان عمران شهرداری ساری به پایان رسید.

مختار مهدوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، از صدرنشینی نماینده این شهرستان در لیگ فوتبال دسته سوم کشور خبر داد و اظهار کرد: در ادامه رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور و از هفته هشتم رقابت‌ها، تیم شهدای ماکران میاندورود توانست دربی مازندران را با پیروزی پشت‌سر گذارد.

وی افزود: نماینده میاندورود توانست در بازی خارج از خانه که مهمان تیم صدر جدولی سازمان عمران شهرداری ساری بود با نتیجه 2 بر یک شکست داده و خود را در صدر جدول رقابت‌ها جای دهد.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطرنشان کرد: به این ترتیب نماینده میاندورود با 14 امتیاز و با تفاضل گل بهتر نسبت به رقبا در صدر رقابت‌ها قرار داشته و این هفته میزبان شهرداری ورامین در میاندورود است.

مهدوی از برگزاری آیین تجلیل از شهدای ورزشکار و برترین‌های ورزش شهرستان طی چند هفته آینده خبر داد و گفت: این برنامه به شکل باشکوهی با حضور جامعه ورزش شهرستان، مسؤولان کشوری و استانی برگزار می‌شود.

پیروزی نماینده میاندورود در دربی مازندران